Liberec – Jihlava 2:2 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Brno – Příbram 1:0 (kon.)
Sparta – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Ostrava – Jablonec 1:2 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:0 (1:0)
FK Příbram
Sobota 22.11.2014, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská • Synot liga

No to bylo ale trápení! Brno mělo ve druhém poločase díky početní převaze jasně více ze hry, uklidňující druhou branku ale nevstřelili a tak jejich fanoušci v závěrečných minutách zestárli o deset let. Příbrami chyběl trochu větší klid v zakončení, Hladký během druhého dějství nic důležitého řešit nemusel a Brno se tak s rokem 2014 loučí vítězstvím a odpoutáním se ze sestupového pásma tabulky. (18:54:30)

90+2

90+1
    V době kdy čtvrtý sudí ukázal nastavované dvě minuty ještě jedna šance pro Příbram, které přihlížel i atakující hostující gólman.

90+1
    Velké zmatky v pokutovém území domácích. Přímý kop odklízí brněnská obrana pouze na roh.

90
    Závěrečné střídání tohoto duelu, Alois Hyčka přepouští svou pozici Janu Sedlákovi.

90
    ... který Hladkého neohrozí.

89
    A následně zahrává další rohový kop.

89
    Příbram střídá Jiřího Mareše za Tomáše Pilíka.

88
    Brno zamyká Příbram v jejím pokutovém území a chce zápas definitivně rozhodnout, v útoku je to ale v poslední době tragédie a diváci na tribunách trnou.

87
    Hyčka by dnes branku netrefil ani z metru brokovnicí.

86
    Moukanza se zbavil Pilíka a nacentroval na Zavadila, jehož volej byl zblokovaný.

85
    A vystřídat stihne i Příbram. Odstupuje Deli, hrát bude Martin Krameš.

84
    Brno podruhé střídá, Vávra bude hrát na úkor Jana Sýkory.

83
    ... a pokus Hyčky zase na tribuně.

82
    Nepovedená střela Zavadila končí v rukavících Boháče.

81
    Rohový kop Příbrami i tentokrát Hladkého neohrozil.

80
    Na hrací ploše chvíli polehával i Jugas, obejde se to bez ošetření.

79
    Celá brněnská lavička nyní vyletěla jako čertík z krabičky, Sýkora totiž nepochopitelně neposlal Lutonského do samostatného úniku na brankáře.