PSG – Nice 1:0 (kon.) | Caen – Montpellier 1:1 (kon.) | Lens – Méty 2:0 (kon.)
Remeš – Bastia 2:1 (kon.) | Rennes – Monaco 2:0 (kon.) | Toulouse – Lorient 2:3 (kon.)
Toulouse FC
2:3 (1:0)
FC Lorient
Sobota 29.11.2014, 20:00 • Stadium Municipal - Toulouse. • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Ligue 1 na počtenou. (22:01:27)

Fauly 15 – 7

Je dobojováno! Přestřelka mezi Toulouse a Lorientem nakonec skončila ve prospěch hostů, kteří si odvážejí 3 body za výhru 3:2.

Domácí vedli zásluhou Doumbii, ale mezi 55. a 60. minutou polevili, což Lorient dokázal potrestat třemi brankami. Nejprve se trefil Guerreiro, poté Jeannot a výborný výkon korunoval brankou z penalty Ayew. Toulouse ještě snížilo, když se prosadil Pešič, víc branek však už nepadlo. Lorient díky tomuto výsledku postoupil na průběžnou 15. pozici, zatímco Toulouse stále prozatím zůstává na 13. příčce.

90+3

90+3
    Lecomte stáhl dlouhý centr do svých rukavic. Svěřenci trenéra Ripolla si zřejmě ze Stadia Municipal odvezou tři body.

90+2
    Doumbia vybojoval míč, zřejmě poslední šance na založení útoku pro Toulouse!

90+2
    Lorient drží míč na půli svého soupeře, Robert vybojoval rohový kop.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty. Jak s nimi oba celky naloží?

89
    Ayew i v 90. minutě předvedl skvělý sprint, předběhl dva hráče a dostal se i k zakončení, jeho střelu však výborně vychytal Ahamada.

87
    Centr Braithwaita do pokutového území výborně zlikvidoval brankář Lecomte.

86
    Lorient si do statistik zapíše další ofsajd, tentokrát se v něm ocitl Ayew.

84
    Lecomte musel zasahovat před Ben Yedderem.

83
    Všichni hráči Lorientu jsou na své půlce, rozhodně budou chtít ubránit tento výsledek.

81
    Grigoremu opět teče krev a je tak vykázán hlavním rozhodčím za postranní čáru.

80
    Ahamada předvedl výborný zákrok po střele Ayewa.

79
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Sadio Diallo.

78
    Poslední střídání domácích. Z trávníku odešel Veškovac, kterého nahradil Ninkov.

Lukáš Konvičný

Branky: 23. Doumbia, 70. Pešić – 55. Guerreiro, 57. Jeannot (J. Ayew), 60. J. Ayew (pen.)

Karty:   44. Pešić (TOU)

Toulouse FC: Ahamada – Veškovac (78. Ninkov), Grigore, Moubandje – Tisserand, Didot (64. Regattin), Aguilar (C), Akpa-Akpro (73. Braithwaite) – Doumbia, Pešić, Ben Yedder.
    Náhradníci: Boucher – Sylla, Spajić, Ninkov, Braithwaite, Sirieix, Regattin.

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Koné, Lautoa (C), Le Goff – Barthelme (76. Robert), Mostefa, Mesloub, Guerreiro – J. Ayew, Jeannot (79. Diallo).
    Náhradníci: Chaigneau – Bellugou, Wachter, Lavenant, Pelé, Diallo, Robert.

Rozhodčí: A. Castro – M. Annonier, J. Perraux