Anaheim – Chicago 1:4 (kon.) | Washington – NY Islanders 5:2 (kon.) | Boston – Winnipeg 2:1 (po pr.)
Buffalo – Montreal 2:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 2:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 0:5 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – Edmonton 4:3 (po pr.)
Dallas – Minnesota 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Philadelphia 5:2 (kon.)

3.Sidney Crosby (PIT) – 0+2 (03:38:04)

Pittsburgh dnes roli favorita nepotvrdil a prohrál s Carolinou. Největší roli sehrálo ve třetí třetině sporné vyloučení Crosbyho za nedovolené bránění, při kterém hosté dali svojí vítěznou branku.

60:00
    Jiří TLUSTÝ - 2:4

59:47
    Carolina právě vstřelila branku!
    Hosté trefují prázdnou branku a rozhodují o dnešním vítězi. JIŘÍ TLUSTÝ se trefil přesně od modré čáry. Asistence: Eric Staal

59:34
    Konec oddechového času. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:34
    Dvacetšest vteřin do konce a domácí si berou oddechový čas.

59:20
    Domácí hrají bez brankáře!

59:00
    A bude se vylučovat na domácí strané! Dvě minuty za podražení dostává Maatta. Domácí to budou mít težké.

58:28
    Staal s Tlustým teď drží kotouč v útočné třetině a sbírají cenné vteřinky.

58:08
    Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:17
    Domácím nezbývá moc času a stále prohrávají o jednu branku.