Anaheim – Chicago 1:4 (kon.) | Washington – NY Islanders 5:2 (kon.) | Boston – Winnipeg 2:1 (po pr.)
Buffalo – Montreal 2:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 2:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 0:5 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – Edmonton 4:3 (po pr.)
Dallas – Minnesota 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Philadelphia 5:2 (kon.)
New York Rangers
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 29.11.2014, 19:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji hezký zbytek večera. (21:38:01)

Dnešní utkání sledovalo 18 006 diváků.

Československá stopa:
    Jakub Voráček 1+1, čas na ledě 17:52

1. Derick Brassard (NYR) 2+0
    2. Jesper Fast (NYR) 1+1
    3. J.T. Miller (NYR) 1+1

Je konec. Poslední třetina patřila domácím hráčům z New Yorku, vstřelili v ní tři góly. Nejprve se prosadil Bassard, posléze Miller a do prázdné brány potvrdil vítězství Lee Stempniak. Hra byla dnes velmi vyrovnaná, v poslední třetině ale měli více štěstí domácí.

60:00
    STEMPNIAK - 5:2

59:37
    Rangers právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto. Ze středního pásma střílí rozhodující gól LEE STEMPNIAK. Bez asistence

58:54
    Hosté se stále drží v útočném pásmu. Del Zottův následný pokus Lundqvist vyráží.

58:17
    Po kombinacích vystřelil Voráček, jeho pokus ale gólem neskončil.

58:06

57:20
    Raffl puk neprotlačil za záda Lundqvista. Flyers se i nadále drží v útočném pásmu.

56:59
    Emery je na střídačce!

56:37
    McDonaghův pokus končí na hrudi Emeryho. Rangers dál kombinují v útočném pásmu.

56:06
    Jakub Voráček je vyloučen za vysokou hůl.

55:16
    Philadelphia se stále drží v útočném pásmu. Střelu Girouxe vyrazil bez větších problémů Lundqvist.

54:14
    Coburnův pokus kryje Lundqvist. Flyers se nyní hodně tlačí kupředu.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 3. Brassard (Nash, Stepan), 32. Fast, 44. Brassard (Hayes, Klein), 50. Miller (Fast, Hunwick), 60. Stempniak – 14. Grossmann (Voráček, Schenn), 29. Voráček (Schenn, Giroux)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Staal, J. Moore, Hunwick, Klein – Nash, Brassard, Zuccarello – Miller, Stepan, St. Louis – Hagelin, Hayes, Duclair – Stempniak, D. Moore, Fast
    Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Grossmann, Streit, Del Zotto, Schultz, MacDonald, Coburn – Schenn, Giroux, Voráček – Raffl, Laughton, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, Bellemare, Lecavalier

Rozhodčí: Paul Devorski, Mark Lemelin – Michel Cormier, Steve Barton

Diváci: 18 006