Barys – Vladivostok 4:5 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:4 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 5:4 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:5 (kon.)
Soči – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Minsk – Záhřeb 4:3 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 3:4 (0:2 po s.n.)
Riga – Novokuzněck 1:0 (kon.) | HC Slovan – Atlant 2:1 (2:1 po s.n.)
Barys Nur-Sultan
4:5 (1:0, 1:2, 2:2 - 0:1)
Admiral Vladivostok
Sobota 29.11.2014, 12:00 • Sport Complex • KHL

A je tu konec. Nesmírně napínavé utkání nakonec lépe zvládl hostující Admiral, který získává dva body. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (14:26:25)

ZEMČJONOK - 4:5

62:14
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    A to se mu povedlo, hosté nakonec získávají jeden bod navíc, když na konci rychlého brejku stál ARTJOM ZEMČJONOK. Asistence: Enver Linsen

61:23
    Po krásné kombinaci zasahuje Admiral, který se snaží rozhodnout.

60:54
    Úvod prodloužení opět není nijak zajímavý, ani jeden celek se nedokáže udržet v útočném pásmu.

60:01

60 minut nerozhodlo a o vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy. Hosté sice šli na začátku třetiny do dvoubrankového vedení, ovšem houževnatí domácí nakonec dokázali vyrovnat.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34
    Třetí třetina se dohrává, prodloužení už je hodně blízko, Astana si ještě bere oddechový čas.

58:42
    Tohle nahození nemohlo Proskurjakova ohrozit.

58:02
    Do konce základní hrací doby chybějí necelé dvě minuty, v tuto chvíli se hraje téměř bez přerušení.

57:11
    Zakázané uvolnění domácích.

56:26
    Proskurjakov si připisuje dobrý zákrok, domácí chtějí všechny tři body.

55:35
    Další nepřesná rozehrávka domácích, Astana má mírný tlak.

54:58
    Hosté si vzali oddechový čas a ani jeden celek se už nikam nežene.
    RUDěNKO - 4:4

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 18. Dawes (Bochenski), 33. Dawes (Dallman, Boyd), 46. Boyd (Bochenski, Lundin), 54. Ruděnko (Puškarjov, Antropov) – 22. Glazkov (Zubov, Gygne), 25. Schutz (Makarov, Glazkov), 43. Zubov, 44. Vl.Ušenin (Vj.Ušenin), 63. Zemčjonok (Lisin)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Bartulis, Blochin, Savčenko, Semjonov, Ibraibekov – Bochenski, Dawes, Boyd – Ruděnko, Antropov, Puškarjov – Poliščuk, Žajlauov, Upper – Kvaša, Gavrlin, Lichotnikov
    Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka, Kolář, Lisov, Glazkov, Osipov, Zemčjonok, Kuzmin – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Schutz – Goroškov, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin – Sokolov, Kuzněcov, Sigarjov – Ivanov

Rozhodčí: Odins, Ronn – Aljošin, Nestěrov