Barys – Vladivostok 4:5 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:3 (po pr.)
Nižněkamsk – Kazaň 1:4 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 5:4 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 2:5 (kon.)
Soči – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Minsk – Záhřeb 4:3 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 3:4 (0:2 po s.n.)
Riga – Novokuzněck 1:0 (kon.) | HC Slovan – Atlant 2:1 (2:1 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 29.11.2014, 13:00 • Arena Jugra • KHL

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (15:20:04)

Konec. Jugra přerušila sérii šesti porážek v řadě, Jekatěrinburg skolila bez větších problémů o čtyři branky. Poděkovat musí především gólmanovi Gorjačevskichovi, jenž předvedl famózní výkon. Na třech bodech se také podílel český útočník Lukáš Kašpar. Brankáři Jakubu Kovářovi se zápas naopak nevyvedl, bude se muset z prohry rychle oklepat. Ostatně nic jiného mu ani nezbývá.

60:00

59:02
    Poslední minuta do konce. Přinese nám ještě nějakou změnu průběžného stavu? Troufám si tvrdit, že ne.

58:34
    Jegin zahákoval v jasné šanci Guseva a ten si tak zkusil trestné střílení. Jenža ani z téhle možnosti se Avtomobilistu skórovat nepodařilo.

56:39
    Utkání se už dohrává vlastně jen z povinnosti. Střed kluziště, to je nyní prostor, který okupují oba týmy.

55:16
    Marná, opravdu marná je zatím snaha Avtomobilistu. Hosté mají už pouze necelých pět minut, aby tuhle porážku zmírnili.

53:57

53:12
    Metljuk se nyní tlačil do šance, ale bezúspěšně. Gorjačevskich stále drží čisté konto.

52:14
    Do křížku se dostali Bortnikov (JUG) spolu s Golyševem. Oba dostávají 2 minuty za hrubost.

51:57
    Romancev (JUG) je dalším vyloučeným hráčem. Dopustil se krosčeku a odpočine si na dvě minuty.

50:26
    Na ledě jsou nyní nějaké nečistoty, do akce tak nastoupili pořadatelé, kteří se tuhle skutečnost snaží změnit a vyřešit.

49:49

48:35
    Jugře zatím přesilovky vůbec nevycházejí. Jekatěrinburg se jim brání velmi dobře a jde jim to navíc velmi snadno.

47:49
    Jekatěrinburg půjde do čtyř hráčů. Trjamkin (JEK) byl potrestaný dvěma minutami za faul kolenem.

46:47
    Antonov dnes neseřídil mířidla, už poněkolikáté zamířil jen mimo branku. Tentokráte Gorjačevskich zasahovat nemusel.

46:12
    Hra je přerušená, následovat bude komerční přestávka.

45:36
    Opravdu skvělý výkon dnes předvádí gólman Gorjačevskich. Puky mu nevypadávají, jistí každou střelu. Především jeho zásluhou Jugra vede o čtyři branky.

44:32
    Na druhé straně se snažil Avtomobilist o překonání brankáře Gorjačevskicha, ale opět neuspěl.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 11. Gusev (Magogin), 15. Bortnikov (Sitnikov), 23. Ziazov (Gorbunov, Larsen), 29. Kašpar (Maxwell)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Brust) – Larsen, Melart, Sergejev, Želdakov, Stalnov, Rjabykin, Pepeljaev – Kašpar, Maxwell, Koroljuk – Magogin, Buljanskij, Gusev – Sitnikov, Gorbunov, Ziazov – Lesnuchin, Romancev, Bortnikov – Koreněv
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Fomin) – Lepistö, Viklund, Metljuk, Antonov, Gusev, Trjamkin, Žuravljov, Jegin – Lazarev, Brule, Palushaj – Simakov, Golyšev, Rybakov – Lewandowski, Michnov, Bumagin – Něstěrov, Garejev, Popov

Rozhodčí: Cyplakov, Čerenkov – Lazarev, Morozov