SK Karviná – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SHK Hodonín – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Břeclav 4:3 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – Opava 2:3 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 0:2 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Vrchlabí 2:3 (kon.) | Klatovy – Bílina 4:3 (kon.) | Sokolov – Nymburk 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Tábor 5:3 (kon.) | Děčín – Žďár n/S 1:2 (1:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Kobra 2:3 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:0 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
HC Kobra Praha
Sobota 29.11.2014, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Západ

Kobra si veze od Vajgaru tři body, ale musím konstatovat, že minimálně bod si Vajgar zasloužil. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:29:38)

60:00

59:00
    Vajgar zkusil hru bez brankáře, Milotinský spálil tutovou šanci, kterou Bílek špičkou lapačky vymezil mimo tyče.

49:52
    Kobra právě vstřelila branku!
    Hosté z Prahy jdou do vedení velmi šťastnou brankou, MICHAL SLANINA vyslal ranu švihem na branku Vajgaru a Jan Dlouhý svou lapačkou nezasáhl nejlépe a puk obloučkem zapadl do branky domácích. Asistence Roman Verbík.

Technické problémy postihly hradecký stadion.

40:01

Ve druhé třetině Vajgar dvakrát vedl, ale hosté dokázali v obou případech vyrovnat. Před námi je třetí dvacetiminutovka, která startuje cca v 19:37 a hosté do ní vstoupí 110 vteřin dlouhou přesilovou hrou.

40:00

39:50
    Dvě minuty pro Jiřího Bártu za sekání.

39:02
    Jan Dlouhý parádně lapačkou vychytal tutovku Michala Borovanského asi ze tří metrů.

38:29

37:39

37:19
    Procházka svou akci na straně Vajgaru malinko překombinoval, na druhé straně Dlouhý lapil střelu Martina Kocmana.

36:58
    Milotinský svým pohybem vybojoval vhazování před Bílkem.

36:27
    Dvě minuty na straně domácích za sekání pro Otu Lazorišáka, ale Kučera tomu hodně pomohl, ať se na mě nikdo nezlobí.

36:06
    Tomšík protáhl Bílka, hosté vyhazují.

35:35
    Jan Pohl dvě minuty za nesportovní chování.

34:40
    Bárta nad.

34:10
    Vajgar vyhrál buly v obranné třetině a po rychlém protiútoku pálil Milotinský do připraveného Pavla Bílka.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 28. Lazorišák (Voříšek), 32. Dvořák (Kozlík, Tomšík) – 31. Strnad (Švagříček, Kocman), 34. Pohl (Verbík, Kučera), 50. Slanina (Verbík)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Dlouhý, Kubeš – Kořínek, Procházka, Zich, Popelka, Kohút, Tržil, Jasečko, Voříšek, Bárta, Lazorišák, Milotinský, Šperger, Kozlík, Šesták, Brabec, Dvořák, Tomšík, Jasanský.
    HC Kobra Praha: Bílek, Brunát – Evan, Ton, Cafourek, Verbík J., Růžiška, Verbík R., Švaříček, Vrba, Čurda, Kučera, Pohl, Novák, Slanina, Borovanský, Strnad, Kocman, Paris, Malý, Půlpán, Kalla.

Rozhodčí: Pražák – Vavruška, Oudes.