Slovensko – Česko 1:5 (kon.) | Chorvatsko – Česko 3:4 (0:2 po pen.)
po penal. (0:2)
Chorvatsko
3:4 (2:0)
Česko
Sobota 29.11.2014, 23:00 • Sport center Igalo, Herceg Novi (MON) • ME v malé kopané

Ze zítřejšího utkání vám přineseme podrobný on-line přenos. Semifinále s Rumunskem začíná zítra v 15 hodin. Dobrou noc! (00:04:21)

Čechy nečeká v semifinále nic jednoduchého. Od 15 hodin totiž narazí na Rumunsko, čtyřnásobného a jediného vítěze předešlých turnajů. To je pro český tým velká výzva!

Češi v dramatickém utkání uspěli a postupují do semifinále! S Chorvaty prohrávali po první půli o dvě branky, ale během dvou minut srovnali stav. Chorvatsko sice šlo opět do vedení, ale pět minut před koncem srovnal Paděra.

Utkání tak dospělo do penalt, ve kterých se prosadili pouze Češi a po vítězství 4:3 postupují do bojů o medaile.

41
    V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Česko.
    Jsme tam! Češi budou po roční pauze bojovat o medaile. Vítěznou penaltu proměnil VÍT TURTENWALD a definitivní tečku stanovil Jan Koudelka.