Cagliari – Fiorentina 0:4 (kon.) | Cesena – Janov 0:3 (kon.) | Empoli – Atalanta BC 0:0 (kon.)
AC Milán – Udinese 2:0 (kon.) | Palermo – Parma 2:1 (kon.) | Juventus – Turín 2:1 (kon.)
AS Řím – Inter 4:2 (kon.)
AS Řím
4:2 (1:1)
Inter Milán
Neděle 30.11.2014, 20:45 • Stadio Olimpico (kapacita: 72 481 diváků), Řím • Italská Serie A
    Stadio Olimpico oslavuje výhru AS Řím nad Interem Milán 4:2, na které má obrovskou zásluhu s číslem 15 Miralem Pjanič, který prožil fantastický večer a vstřelil dva góly. Zejména ten druhý z volného přímého kopu stál za to!

To je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám dobrou noc. (22:40:39)

Máme za sebou pikantní udel mezi AS Řím a Interem Milán. Z výhry se nakonec zaslouženě raduje domácí tým, který svého soupeře přestřílel. Po prvním poločase se šlo do šatny za vyrovnaného stavu 1:1, kdy se na straně domácích prosadil Gervinho, ale ještě před pauzou srovnal skóre zápasu Ranocchia. Na začátku druhého poločasu vrátil AS zpět vedení po pohledné akci Holebas, jenže po chvíli srovnal Osvaldo. Uplynuly pouze tři minuty, když skóre převalil zpět na stranu AS Pjanić. Tentýž hráč pak přidal v nastaveném čase pojistku z přímého volného kopu, čímž udělal i symbolickou težku za pohledným utkáním, který byl reklamou na italský fotbal!

90+4

90+4
    Míč mají na kopačkách domácí a už je to pouze čekání na závěrečný hvizd.
    Miralem PJANIC - 4:2

90+2
    AS Řím právě vstřelil branku!
    MIRALEM PJANIĆ zakroutil z přímáku míč přesně pod břevno, kam neměl brankář Handanovič šanci dosáhnout. Trenér Garcia burcuje s celou střídačkou diváky. Nádherný závěr zápasu.

90+1
    Pa faulu na Nainggolana bude AS rozehrávat přímý volný kop z velmi dobré pozice. Míč si staví Pjanić.

90+1
    Rezervní sudí teď seznamuje diváky i hráče s tím, že pan Mazzoleni bude nastavovat 3 minuty!

90
    Diváky na Stadiu Olimpicu čeká infarktový závěr zápasu. Inter vrhá všechny své síly do útoku, AS Řím zatím odolává.

89
    Obi utancoval u postranní čáry Maicona, ale jeho následný centr nikoho z jeho spoluhráčů nenašel.

87
    Další vyložená příležitost pro Iturbeho. Ten se po svém příchodu ocitl již ve druhé velké šanci, ale ani teď nezamířil mezi tři tyče.
    Střídající Juan Iturbe pálil těsně nad.

86
    Pojišťující gól měl na kopačce Iturbe, který pelášil ze strany na branku Interu. Ačkoliv šel Handanovič brzy k zemi, poslal mladý křídelník míč těsně nad břevno!

85
    Za ohlušujícího potlesku odchází ze hřiště Totti. Jeho místo zaujme Iturbe.

84
    Icardiho střela míří vysoko nad. De Sanctis teď s odkopem příliš nespěchá a natahuje cenné vteřinky.

82
    Dalším novým hráčem na hřišti bude Obi, který nahradí Medela. Inter tak hodně posílil svůj útok a bude hrát pravděpodobně vabank.
    Manažer Interu Milán Roberto Mancini vysekl před zápasem poklonu Francescu Tottimu, když prohlásil: "Totti je jedním z nejlepších hráčů v Itálii, Evropě a na světě."

Petr Král

Branky: 22. Gervinho (Ljajić), 47. Holebas, 60. Pjanić (Totti), 90+2. Pjanić – 37. Ranocchia (Medel), 57. Osvaldo (Dodô)

Karty:   44. S. Keita (ASR) – 16. Ranocchia (INM), 56. Palacio (INM)

AS Řím: De Sanctis – Maicon, Astori, Manolas, Holebas – Nainggolan, S. Keita (64. De Rossi), Pjanić – Ljajić (64. Florenzi), Totti (C) (85. Iturbe), Gervinho.
    Náhradníci: Skorupski – Yanga-Mbiwa, Cole, Strootman, Iturbe, De Rossi, Florenzi, Destro, A. Sanabria.

Inter Milán: Handanovič – Ranocchia (C), Jesus, Campagnaro, Dodô (82. Icardi) – Kuzmanović, Guarín, Medel (82. Obi), M'Vila (67. Kovačić) – Osvaldo, Palacio.
    Náhradníci: Carrizo, Berni – Andreolli, Mbaye, D'Ambrosio, Donkor, Kovačić, Obi, Krhin, Icardi, Bonazzoli.

Rozhodčí: Mazzoleni – Vuoto, Meli