Montreal – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 3:1 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Toronto – Washington 6:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:1 (kon.)
Minnesota – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 5:2 (kon.) | Los Angeles – Chicago 1:4 (kon.)
Arizona – Calgary 0:3 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:4 (kon.) | Detroit – Vancouver 5:3 (kon.)
Arizona Coyotes
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Calgary Flames
Neděle 30.11.2014, 04:10 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:44:17)

Calgary dnes zaslouženě vítězí 3:0!

Hráči Arizony Coyotes se sklopenými hlavami opouští led Gila River Arény, dnešní souboj s Calgary nezvládli, hosté potvrdili roli favorita a díky vítězství 3:0 si odváží všechny body! V brance Flames zářil Rämö, který pochytal všechny střely domácích hráčů, v poli se pak třemi body zaskvěl český útočník Jiří Hudler, který je s bilancí 1+2 právem vyhlášen první hvězdou zápasu!

60:00

59:51
    Jenže tam se neprosazují a je to jasné, Rämö může slavit nulu!

59:29
    Engelland rozehrává z vlastního pásma, ale domácí se bleskově dostávají do třetiny Flames.

59:00
    Poslední minuta zápasu, puk ve středním pásmu.

58:35
    Puk za brankou Flames, domácí se snaží alespoň o čestný úspěch, překazit soupeři radost z čistého konta.

58:07
    Vhazování ve středním pásmu, domácí získávají puk a nastřelují ho do třetiny Flames.
    Neprůstřelný Rämö!

57:11
    Jiří Hudler je evidentně při chuti, další jeho střela, Dubnyk chytá a přerušuje hru.

56:47
    Coyotes v útočném pásmu, střelu Yandleho, z pravé strany, Rämö chytá.

56:18
    Po střele Russella musí zasahovat Dubnyk, který raději přerušuje hru. Bude se vhazovat po jeho levici.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 25. Brodie (Hudler, Bouma), 45. Gaudreau (Hudler, Giordano), 48. Hudler (Monahan, Wideman)

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Stone, Schlemko, Murphy – Korpikoski, Vermette, Boedker – Rieder, Hanzal, Doan – Shinnimin, Gagner, Erat – McMillan, Vitale, Crombeen
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Russell, Wideman, Giordano, Brodie, Diaz, Engelland – Glencross, Monahan, Jones – Gaudreau, Jooris, Hudler – Ferland, Granlund, Byron – Bollig, Bouma, Baertschi

Rozhodčí: Rehman, Lee – Gibbs, Grandt

Diváci: 13 530