Helas Brno – Třinec 4:0 (kon.) | Olympik Mělník – Balticflora Teplice 2:12 (kon.) | Vysoké Mýto – Tango Brno 7:2 (kon.)
Hradec Králové – Zruč n/S 3:4 (kon.) | Sparta – Kladno 9:2 (kon.)
SK Olympik Mělník
2:12 (0:2)
FC Balticflora Teplice
Pátek 05.12.2014, 20:00 • SH Neratovice • 1. Futsal liga

39:54
    Poslední slovo v utkání si překvapivě vzali domácí. Jinak se ovšem ve druhém poločase naplno projevil tabulkový rozdíl mezi oběma soupeři a hosté bez sebemenších komplikací dovedli utkání k drtivému vítězství.

36:48
    Tentokrát domácí zapomněli na Kovácse, který na zadní tyči doklepával do prázdné.

33:28
    Domácí v posledních minutách vůbec nestíhají, s chutí hrající hosté jim střílí jeden gól za druhým.

33:15
    Teplice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je SIDNEI. Asistence: Holý.

32:21
    Hosté pokračují v brankostroji. Hattricku se jako první dočkal Sláma.

30:14
    Mezi střelce se zapsal i hrající kouč hostí Giva, kterého domácí nechali poblíž brány trestuhodně neobsazeného.

28:34
    Hosté se prokombinovali až před Vágnera, kde Salák nabídl gól Marciovi.

25:52
    Hosté pokračují v brankostroji, Salák se stal třetím dvougólovým střelcem večera. Domácí si okamžitě vzali oddechový čas.

24:09
    K Salákovi se odrazil míč před téměř prázdnou bránou, takže pro něj nebylo problémem zvýšit na rozdíl čtyř gólů.

22:13
    Hosty jako by inkasovaný gól nabudil. Po smršti střel se ujala dorážka Sidneiho.

21:31
    Dvoubrankový náskok hostům vrací Sláma, který od postranní čáry propálil Vágnera.

20:33
    Takový nástup do druhé části asi nikdo nečekal. Syn domácího trenéra Pavel Šuba se zčistajasna objevil sám před brankářem, kterého nadvakrát překonal.

11:29
    Power-play znovu slavila úspěch, brankář Jeronimo si dokonce připsal na druhém gólu asistenci.

03:03
    Hostům záhy vyšla power-play, na kterou hned v úvodu vsadili, a po pohledné kombinaci se ujali vedení.

Olympik

Branky: 21. Šuba (Vágner), 40. Banovič (Šuba) – 4. Sláma (Marcio), 12. Sidnei (Jeronimo), 22. Sláma (Kovács), 23. Sidnei, 25. Salák, 26. Salák (Sláma), 29. Marsio (Salák), 31. Giva (Marcio), 33. Sláma, 34. Sidnei (Holý), 34. Sláma (Salák), 37. Kovács (Holý)

Karty:   8. Hanzlík (MEL), 26. Gabčo (MEL) – 17. Marcio (TEP)

SK Olympik Mělník: Vágner (Machulka) – Volf, Šuba, Buzek, Gabčo (c) – Dvořák, Hanzlík, Šmidrkal, Banovič (Němec).
    FC Balticflora Teplice: Jeronimo (Kalina) – Giva, Černý, Marcio, Sidnei, Kovács, Holý, Sláma (C), Salák, Kiliján.

Rozhodčí: Nagy – Čurda