Přerov – SK Karviná 7:2 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 1:2 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Žďár n/S 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Baník Sokolov
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Středa 10.12.2014, 18:002. liga skupina Západ

V poslední třetině padlo nejvíce branek. Sokolov i přes výraznou herní převahu vítězí pouze o dvě branky ad bojovným družstvem Klášterce. Domácí hráči absolvují tradiční děkovačku. Pěkný večer všem ze Sokolova. (20:07:36)

58:45
    Sýkora předložil tutovku tutovek Martinu Rohanovi, ale jeho již téměř jistou góĺovou radost hasí brilantním zákrokem famózní Jan Kaššák!

58:23
    Petr Přindiš (Sokolov) – 2 minuty za za hákování. Hraje se 4 na 4.

57:38
    Vrána byl faulován. Jakub Loučka (Klášterec) – 2 minuty za hákování. Loučka na lavici hanby moc nechtěl, ale nakonec musel.

56:37
    Martin Rohan tentokrát nepropálil hradbu těl v modrém.

55:52
    Puk pod Kaššákem.

55:41
    Hosté se zatím dobře brání.

54:56
    Lukáš Hrdlička (Klášterec) – slaví svůj malý hattrick – potřetí v dnešním utkání na trestné lavici tentokrát za sekání.

54:35
    Vrána nahodil kotouč, následně byl dvojicí hostujících hráčů poslán k ledu.

53:51
    Puk mimo hřiště. Buly před Hruškou.

53:14
    Zakázané uvolnění Sokolova.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 18. Kuběna (T.Rohan, Dobřemysl), 39. Přindiš (Vrána, Vaněk), 45. M.Rohan (T.Rohan, Dobřemysl), 53. Přindiš (Škop, Prošek) – 47. Žižka (Loučka, Hrdlička), 53. Mála (Kaššák)

HC Baník Sokolov: 92 Hruška (2 Honzík) – 55 Prošek (A), 9 Šik, 82 Přindiš, 5 Schusser, 4 M. Rohan, 18 Gombár, 77 O. Novák, 19 Troška – 36 Dobřemysl (C), 28 Kuběna, 66 T. Rohan, 26 Vrána, 33 Koblasa, 23 Vaněk, 87 Švec, 20 Sýkora, 7 Račanský (A), 15 Říha, 44 Škop, 6 Csamangó. Trenér: Antonik.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: 1 Kaššák (2 J. Tichý) – 16 Loučka (C), 7 Žižka, 3 Strejček, 18 Kunrt, 6 Koblitz, 25 Drobný, 24 Bohuslávek – 14 Hrdlička (A), 12 Jáchym, 17 Mála, 20 Tatár, 23 Toušek, 21 Bečvář (A), 8 Diviš, 13 Toman, 5 Váňa. Trenér: Nerad.

Rozhodčí: Matěj Sýkora (Plzeň) – Bc. Michal Rubáš, Martin Tvrdík (oba Klatovy)