Spišská N. Ves – Bardejov 3:2 (po pr.) | Trnava – Michalovce 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 4:7 (kon.)
Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:6 (kon.) | Senica – Detva 3:2 (1:0 po s.n.)
HK 95 Považská Bystrica
2:6 (2:2, 0:2, 0:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Středa 10.12.2014, 18:001. liga (SR)

Zápas sa nám skončil a tri body získali podľa predpokladu hosťujúci hráči. Domáci dokázali držať krok s hošťami len v prvej tretine, ktorá skončila 2:2. Potom už, ale hostia ovládli zápas, ktorý skončil 2:6. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný stredajší večer. (20:06:10)

60:00

48:58
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptáci pridávajú ďalší kúsok! Strelcom gólu je MICHAL UHRÍK!
    Asistencie: Maroš Piatka, Tomáš Jančí

43:17

Liptáci navyšujú svoje vedenie! Strelcom gólu je MICHAL ŠKOLiAK!
    Asistencia: Patrik Števuliak, Andrej Lištiak

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Zápas sa nám blíži pomaly do poslednej časti. Hostia strelili v druhej tretine dva góly a zaslúžene vedú. Uvidíme čo prinesie tretia tretina na ktorú vás srdečne pozývam. Tretia tretina začna cca 19:32

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:48

Hostia vedú už o dva góly! Strelcom golu je MICHAL UHRÍK!
    Asistencie: Maroš Piatka

33:51

Hostia sa ujali vedenia! Strelom rozdielového gólu je ŠIMON KLIMČÍK!
    Asistencie: Tomáš Janči, Filip Mezovský

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Tak a máme po prvej tretine. V prvej tretine padli až 4. góly. Vidíme celkom zaujímavý zápas. Pozývam vás sledovať druhú tertinu, ktorá začne cca o 18:50

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

14:55
    Považská Bystrica dala gól!

MATÚŠ TRENČAN strieľa vyrovnávajúci gól domáceho mužstva!

0:40

MARTIN KOLEDA prekonal hosťujúceho brankára a domáci sa ujímajú vedenia v prvej minúte zápasu!
    Asistencie: Slavomír Hriňa

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK 95 Považská Bystrica: Hričina – Jurášek, Mikuš, Koleda, Hriňa Ižvolt – Zlocha, Balúšik, Trenčan, Filo, Šugar – Kudlej Fillo, Holák, Prášek, Ligas – Kovačič, Reitmayer, Danielčák Švantner

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Kuric, Holiga, Legerský, Moravčík, Bartík – Trochta, Kadlubiak, Klimčík, Školiak, Roháč – Piatka, Janči, Poláček, Mezovský, Uhrík – Lištiak, Oravec, Števuliak, Janček

Rozhodca: Krist – Drblík, Tvrdoň.

Dobrý večer prajem a zároveń vás vítam pri online prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Považská Bystrica sa nachádza na 10. mieste 1. hokejovej ligy so ziskom 29 bodov a skóre 59:110. Domáci potrebujú body ako soľ a určite budú chcieť doma zdolať svojho súpera.

Liptovský Mikuláš je na tom rozhodne lepšie ako domáci hokejisti. Nachádzajú sa na 6.mieste so ziskom 47 bodov a skóre 97:74. Hráči hosťujúceho tímu su favoriti tohto stretnutia.

Určite nás čaká zaujímavé stretnutie a dúfam, že bude aj bohaté na góly.
    Môjt tip : 1:4

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Lissko

Branky a nahrávky: 1. Koleda (Hriňa), 15. Trenčan (Balúšik, Sugar) – 12. Poliaček (Holiga, Uhrík), 14. Roháč (Holiga, Trochta), 34. Klimčík (Janči, Mezovský), 40. Uhrík (Piatka), 44. Školiak (Števuliak, Lištiak), 49. Uhrík (Piatka, Janči)

Rozhodčí: Krist – Drblík, Tvrdoň