Burnley – Southampton 1:0 (kon.) | Chelsea – Hull City 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Stoke 1:1 (kon.)
Leicester – Manchester City 0:1 (kon.) | Sunderland – West Ham 1:1 (kon.) | West Brom – Aston Villa 1:0 (kon.)
Arsenal – Newcastle 4:1 (kon.)
Crystal Palace FC
1:1 (1:1)
Stoke City
Sobota 13.12.2014, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League

Po třinácti minutách hry a dvou vstřelených brankách se zdálo, že nás čeká velmi zajímavý souboj, nicméně poté se ze zápasu stala naprosto nezáživná bitva bez šancí i zajímavějších okamžiků a nakonec si oba týmy po zásluze body dělí. (17:52:49)

90+3

90+2
    Ledleymu se otevřel prostor k centru na pravém křídle, pas welšského středopolaře ale odvrací z vlastního pokutového území Shawcross.

90+1
    Rozhodčí Friend prodlužuje dnešní souboj o ligové body o tři nastavené minuty.

90
    Až v devadesáté minutě jsme svědky první žluté karty zápasu, vidí ji domácí stoper Scott Dann.

88
    Přeci jen z fotbalové nudy vybředl závar před domácí brankou, po kterém pálil Peter Crouch, ovšem Speroni jistým zákrokem ukryl míč do svých rukavic.

86
    Domácí naposledy střídají, střelce branky McArthura na závěrečné minuty zastoupí Barry Bannan.

85
    Následný rohový kop domácí nedokázali nijak využít k ohrožení Begoviće.

84
    Ward si potáhl míč kolem Bardsleyho, ten ale stačil srazit soupeřův centr do boční sítě.

82
    Tento zápas rozhodně nezapadne do výkladní skříně anglické kopané, nadále vidíme celou řadu nepřesností na obou stranách a souboj spěje k zasloužené remíze.

79
    Bolasie si při pokusu o individuální průnik mezi dvěma soupeři naložil příliš velké sousto a míč ukopl mimo svůj dosah.

77
    Rozhodně. Chamakh kulhá k vlastní střídačce a do boje zasáhne odchovanec Arsenalu Dwight Gayle.

76
    Svalové problémy postihly Chamakha a dnes naprosto neviditelný Maročan bude muset velmi pravděpodobně střídat.

75
    Odražený míč ze třiadvaceti metrů napálil na hostující bránu Jedinak, ovšem jeho střelu srazil Cameron přímo k brankáři Begovićovi.

73
    Po sraženém centru Camerona už Jedinak nedokázal zabránit rohovému kopu, po následné akci hostů bude Stoke zahrávat další roh.
    Dnes kromě dobrého fotbalu je k dispozici i dobré občerstvení.

72
    Puncheonův centr ale nebyl úspěšný a nenašel žádného z jeho spoluhráčů.

71
    A další faul, domácí budou zahrávat standardní situaci v hloubi útočné poloviny.

70
    Hra se pořádně přiostřila, zatímco v prvním poločase sudí Friend odpískal pouze čtyři fauly, tak za pětadvacet minut druhého poločasu jich je již dalších devět.