Burnley – Southampton 1:0 (kon.) | Chelsea – Hull City 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Stoke 1:1 (kon.)
Leicester – Manchester City 0:1 (kon.) | Sunderland – West Ham 1:1 (kon.) | West Brom – Aston Villa 1:0 (kon.)
Arsenal – Newcastle 4:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:1 (1:1)
West Ham United
Sobota 13.12.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League
    Downingův gól na 1:1 zařídil West Hamu důležitý bod. Nicméně tým z Londýna přijel do Sunderlandu zvítězit, a to se nepodařilo.

Rozhodčí Dowd dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém Sunderland remizoval s West Hamem 1:1. Oba celky si tak připisují jednobodový zisk. Do vedení šli domácí fotbalisté, kteří dostali ve 22. minutě výhodu pokutového kopu a Gómez ho bezpečně proměnil. Nicméně hosté se velmi zlobili, protože tato penalta byla opravdu hodně přísná. West Ham se nevzdal a ve 29. minutě vyrovnal na 1:1 Downing. Druhý poločas už tolik zajímavý nebyl a branku nepřinesl. Aktivnější byli fotbalisté West Hamu, kteří si vypracovali hodně střel na branku, ale Pantilimon svůj tým několikrát podržel. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne. (17:57:24)

90+5

90+5
    Sunderland podnikl útočnou akci, na jejímž konci byl Wickham, avšak jeho rána byla nepřesná a Adrián zasahovat nemusel.

90+5
    Na půlící čáře byl jasně faulovaný Sakho, ale rozhodčí faul neodpískal.

90+5
    Podle všeho to vypadá, že dnes si Sunderland s West Hamem body rozdělí.

90+3
    Hosté měli výhodu standardní situace, ale z volného přímého kopu nic nevytěžili.

90+2
    Carroll byl znovu faulován, ale rozhodčí ani tentokrát kartu nikomu neudělil. Carrollovi se to ani trochu nelíbí a rozhodčímu říká svůj názor.

90+1
    Ošetřený Carroll se vrátil zpět na trávník. Hra pokračuje.

90+1
    Hosté se velmi zlobí, protože Carroll byl zasažen do obličeje, přesněji do oka a rozhodčí kartu neudělil.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

90
    Hra je přerušena, na trávníku zůstal ležet faulovaný Carroll a potřebuje ošetřit.

89
    Gól na kopačce měl Carroll, ale ten branku minul jen o malinkatý kousíček!

88
    Downing poslal centr do velkého vápna, ale tam si doběhl pozorný Pantilimon a balon vyrazil do bezpečí. Navíc byla hra přerušena, protože jeden z hráčů West Hamu se provinil proti pravidlům.

88
    Downing hledal ve vápně Tomkinse, ale Brown byl pozorný a balon odvrátil na rohový kop.

87
    Brown fauloval Carrolla a rozehrávat budou hosté.

86
    Fotbalisté Sunderlandu zahrávali hned dva rohové kopy v řadě za sebou, ale gólmana Adriána nikdo z domácích hráčů neprověřil.

85
    Nicméně hostům se útočná akce nepodařila a domácí tým vyrazil do protiútoku. Sunderland mohl jít do vedení, ale brankář Adrián svůj tým podržel a prudkou střelu zneškodnil. Wickham totiž mířil těsně pod břevno.