Burnley – Southampton 1:0 (kon.) | Chelsea – Hull City 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Stoke 1:1 (kon.)
Leicester – Manchester City 0:1 (kon.) | Sunderland – West Ham 1:1 (kon.) | West Brom – Aston Villa 1:0 (kon.)
Arsenal – Newcastle 4:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:0 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 13.12.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

West Midlands derby po lednové sedmigólové přestřelce rozhodl jediný gól. Postaral se o něj v 72. minutě Craig Gardner. Baggies tak nakonec využili početní převahy, kterou měli už od 22. minuty, kdy pod sprchy předčasně zamířil Kieran Richardson. Aston Villa měla rovněž řadu příležitostí, žádnou ale nedokázala přetavit v gól. Na dvě ligová vítězství po sobě tak Villans plným bodovým ziskem nenavážou. To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního dne. (17:55:13)

90+5

90+4
    Gardner zahrál na vlastní polovině na zemi rukou a vidí žlutou kartu.

90+3
    Lambertův tým byl blízko vyrovnání! Benteke byl sám na hranici šestnáctky, ale jeho technická střela letěla úplně mimo.

90+2
    Baggies kombinují na vlastní polovině a už se nikam neženou. Naopak hosté nemají času nazbyt.

90
    Na The Hawthorns se budou hrát ještě čtyři nastavené minuty.

89
    Okore se vydal kupředu, jenže jej na polovině zastavil Ideye. Aston Villa je umíče.

88
    Nyní se hosté dostali do útoku, jenže Delphovy centry do vápna skončily vždy u prvního protihráče.

86
    Villans mají na vyrovnání už jen čtyři minuty. Po dvou slibných šancích se ale k balonu téměř nedostali.

84
    Wisdomův centr si Weimann takřka srazil do vlastní brány. West Brom bude rozehrávat roh.

82
    Další možnost Villans! Delph střelou zpoza šestnáctky protáhl Fostera, před nímž projektil ještě skočil. Anglický brankář si nakonec připsal úspěšný zákrok.

79
    Benteke neproměnil dosavadní největší příležitost Villans. Z malého vápna nedokázal míč nohou usměrnit mezi tři tyče, balon putoval vedle.

78
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Carlos Sánchez, přichází Ron Vlaar.
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Aly Cissokho, přichází Andreas Weimann.

78
    Varela se na vlastní polovině provinil proti pravidlům a obdržel žlutou kartu.

77
    Delph napřáhl z velké vzdálenosti, Fostera ovšem nepřekvapil. Jeho rána šla přímo doprostřed.

75
    Berahino byl na polovině hrací plochy zastaven Sánchezem v rozporu s pravidly.
    Craig GARDNER - 1:0

72
    West Brom právě vstřelil branku!
    Odchovanec Aston Villy CRAIG GARDNER otevírá gólový účet zápasu. Záložník Baggies se po řadě příležitostí domácího týmu dostal ke zblokované střele a z nitra šestnáctky propálil vše, co mu stálo v cestě.

70
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Graham Dorrans, přichází Saido Berahino.