Palermo – Sassuolo 2:1 (kon.) | Lazio – Atalanta BC 3:0 (kon.)
Palermo FC
2:1 (1:0)
US Sassuolo Calcio
Sobota 13.12.2014, 18:00 • Stadio Renzo Barbera (Palermo) • Italská Serie A

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (20:07:01)

Po dramatickém závěru zápasu se nakonec raduje domácí Palermo, které poráží Sassuolo 2:1! Celek ze Sicílie hrál ve druhém poločase dobře a po vyloučení Consiglia se zdálo, že si v poklidu dokráčí pro tři body, ale v 85. minutě udeřil zničehonic po Gonzálezově chybě Pavoletti a najednou vše vypadalo jinak. Ve třetí minutě nastavení se však stal hrdinou střídající Belotti, který svým gólem zařídil Palermo vítězství. Sassuolo tedy již neprodlouží svou sérii zápasů bez porážky, která se zastavila na čísle osm, zatímco domácí tu svou protahují na šest zápasů.

90+6

90+6
    V samém závěru zápasu ještě neudržel nervy na uzdě hostující Cannavaro, který u rohového praporku srazil zezadu Dybalu a je z toho další červená karta!

90+5
    Hostující Zaza se ještě dostal do velké šance, když se ocitl s míčem před Sorrentinem, kterého však nedokázal překonat!
    Andrea BELOTTI - 2:1

90+4
    Belotti si při oslavách svého gólu sundal dres, za což vidí od rozhodčího žlutou kartu.

90+3
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Střídající ANDREA BELOTTI se stává hrdinou dnešního zápasu! Po pěti minutách na hřišti si zaběhl za obranu pro perfektní přízemní přihrávku od Vázqueze a přízemní střelou překonává Consigliho.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Domácí si však stále musí dávat pozor na chyby v zadních řadách, jelikož po jedné z nich se nyní málem dostal do dobré šance hostující Zaza.

89
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Enzo Maresca, přichází Andrea Belotti.

88
    Palermo kombinuje na útočné polovině a ještě se snaží vymyslet něco, co by vedlo k vítězné brance.
    Leonardo PAVOLETTI - 1:1

85
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Hosté v závěru zničehonic vyrovnávají! González udělal velkou chybu, když ve vápně odvrátil míč pouze přímo na LEONARDA PAVOLETTIHO, který neváhal a přibližně z dvanácti metrů pohotově zakončil k tyči.

83
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Francesco Bolzoni.

82
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Saphir Taïder, přichází Leonardo Pavoletti.

81
    Zaza se snažil zpracovat zády k bráně centrovaný míč a nakonec i s bránícím hráčem skončil na trávníku, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

80
    Centrovaný míč našel hlavu Gonzáleze, který hlavičkoval v dobré pozici, ale Consigli skvěle zasáhl!

79
    Domácí rozehráli standardku nakrátko a následně přišla kolmice na Dybalu, který to zkoušel z úhlu, ale brankář jeho pokus vyrazil na rohový kop.