Kladno – Jihlava 4:0 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 4:1 (kon.) | Šumperk – Třebíč 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 4:2 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.)
Most – Prostějov 2:3 (po pr.)
Rytíři Kladno
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 13.12.2014, 16:00 • ČEZ Stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

Rytíři zápas v retro dresech zvládli, porazili soupeře z Jihlavy 4:0. Hosté nehráli špatně, ale nepodařilo se jim vstřelit branku. (18:16:49)

60:00

59:57
    Kolářík v poslední šanci trefil Sáblíka.

59:03
    Schejbal nahazoval od modré na teč, Lukáš opět pozorný.

58:11
    Petr Tenkrát (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, Zdeněk Čáp (JIH) jde odsedět dvě minuty za sekání.

57:13
    Domácí fanoušci si žádají "bůra" a hráči by je rádi vyslyšeli.

56:47
    Růžička střelou po ledě ohrozil Sáblíka, který vyrazil.

56:05
    Rytíři znovu v pásmu hostů, kteří jsou jíž kompletní.

55:16
    Kaberle nahazoval na teč, která sice přišla, ale puk výrazně zpomalil a navíc šel vedle branky.

54:43
    Tomáš Pitule (KLA) dostává dvě minuty za sekání, Zdeněk Čáp (JIH) dvě minuty za hrubost.

54:07
    Střelecký pokus Tenkráta od modré čáry Sáblík zkrotil nadvakrát.

53:45
    Marek Melenovský (JIH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

51:54
    Obránce Grman měl na chvíli možnost využít otevřené defenzivy Kladna. Ke střele se ale nedostal.
    Jan EBERLE - 4:0
    Utkání můžete sledovat živě zde.

51:00
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je smolný moment pro Jihlavu. JAN EBERLE nahrával od mantinelu před branku, kde si puk do branky srazil obránce Dobrovolný. Bez asistence.

50:09
    Stach dostal puk na modré, ale nebyl rozjetý. Obránce ho dostihl a povalil k zemi, o faul se podle rozhodčího nejednalo.

49:00
    Švaňhal poskakující puk vrátil před branku, kde se ke střele dostal Rudovský. Puk ale trefil špatně a branku minul.

48:23
    Mikeš se dostal přes obránce a bekhendem vystrašil Lukáše.

48:00
    Hosté hýří aktivitou, ale Kladno se brání bez větších problémů.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 9. Stach (Horna, Kaberle), 17. Hořava (Tenkrát, Růžička), 34. Horna (Kaberle, Rudovský), 51. Eberle

Rytíři Kladno: Lukáš (Švihálek) – Kolářík, Kaberle, Lukáč, Růžička, Jaroměřský, Krejčí – Rudovský, Dragoun, Bahenský – Horna, Stach, Tenkrát – Eberle, Pitule, Hořava – Strnad, Švaňhal, Redlich.
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Štebih, Kaláb, Schejbal, Čáp, Grman, Dobrovolný, Zadražil – Mikeš, Zeman, Čachotský – Seman, Melenovský, Důras – Prokš, Štěpánek, Bžezina.

Rozhodčí: Jílek – Štofa, Beneš

Diváci: 5200 (vyprodáno)