SK Karviná – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Přerov – Břeclav 2:0 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 8:4 (kon.)
Klášterec nO – Klatovy 7:1 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 2:3 (1:2 po s.n.) | Mor. Budějovice – Bílina 4:3 (kon.)
Nymburk – Jablonec n/N 6:5 (po s.n.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 1:4 (kon.)
Pelhřimov – Řisuty 5:2 (kon.) | Tábor – Děčín 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 9:5 (kon.)
Kobra – Trutnov 1:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Technika Brno
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 13.12.2014, 17:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ

To je pro dnešek z Brna vše. O vítězný nájezd se postaral David Zachar, který nájezd podle rozhodčích neproměnil. Jaroslav Chvátal však ukázal to, co se v dnešní době ve sportu velice cení a to je fair play. Dojel za rozhodčím na střed kluziště a přiznal, že kotouč byl za brankovou čarou. Poruba byla dnes Technice více než vyrovnaným soupeřem a dva body si odváží určitě zaslouženě. Přeji vám hezký zbytek dne i víkendu. (19:49:23)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba.
    O vítěznou trefu se postaral DAVID ZACHAR.

5. série
    1:2
    Stehlík neproměňuje. Jeho pokus k tyči Vrba vytěsnil.

5. série
    1:2
    Krásné gesto od Chvátala, který nyní přiznal, že kotouč byl za brankovou čárou, přesto, že rozhodčí rozpažil.

4. série
    1:1
    Stehlíkovi se nepovedl bekhendový blafák.

4. série
    1:1
    Hulva ve čtvrté sérii neproměňuje. Stehlík může rozhodnout utkání.

3. série
    1:1
    Zachar mezi betony proměňuje.

3. série
    1:0
    Panečku. Štindl vybruslil gólmana a netrefil prázdnou bránu.

2. série
    1:0
    Lukáš Vrána zkoušel stejný blafák jako Hulva. Se stejným výsledkem.

2. série
    1:0
    Ondřej Stehlík se rozjel a nekompromisně vymetl stejný růžek jako ve třetí třetině.

1. série
    0:0
    Hulva zkoušel bekhendový blafák a také neuspěl.

1. série
    0:0
    K prvnímu nájezdu se rozjel Martin Zábranský a trefil pravou tyč!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:35
    Ano ubránili, následně vjel domácí hráč bez kotouče příliš brzo do útočného pásma a je z toho ofsajd.

64:03
    Domácí vyhazují a nejspíše definitivně ubránili oslabení.

63:15
    Minuta z početní výhody 4 na 3 je pryč a zatím jsme nebyli svědky žádné velké šance.

62:52
    Hosté přišli o pásmo.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 16. Stehlík (Čtvrtníček), 42. Stehlík (Čtvrtníček, Klimeš) – 36. Buček (Slavík), 43. Vrána (Seidler, Slavík), rozh. náj. Zachar