Mladá Boleslav – HC Plzeň 3:0 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:6 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:1 (kon.)
Slavia – Chomutov 6:3 (kon.) | Olomouc – Kladno 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 4:3 (po pr.)
Sparta – Pardubice 2:1 (2:1 po s.n.)
Berani Zlín
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 13.12.2014, 14:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Zápas je za námi. Ševci porazili Jihlavu potřetí v sezóně o gól. Dukla sice vedla od první minuty, ale Zlín zápas otočil. Ve druhé ani třetí třetině jsme gól neviděli. Ode mne je to dnes vše, přeji vám hezký zbytek dne. (16:31:57)

60:00

59:59
    Sudí se tresty už moc zabývat nebudou, udělují trest pouze Tobolovi (JIH), a to 5 minut + do konce utkání za vražení zezadu.

59:59
    Ještě se asi rozdají nějaké tresty, ale zápas už to neovlivní.

59:59
    Na ledě se strhla hromadná bitka!

59:45
    Domácí vyhráli bully.

59:40
    Svoboda je zpět ve svém brankovišti, vhazuje se totiž ve středním pásmu.

58:14
    Jícha nebezpečně tečoval před brankovištěm, následně puk kryje Čáp.

58:02
    Bully u Čápa.

57:55
    Oba týmy v plném počtu.

57:30
    Zlínští nikam nespěchají a s rozehrávkou otálejí.

57:00
    Jihlavě se čas na vyrovnání krátí, už jen tři minuty.

55:55
    Vzájemný souboj v rohu sudí trestá následovně: za držení je vyloučen Nováček (JIH) a za nedovolené bránění Kobylík (ZLN).

55:19
    Hra se ale přenáší na druhou stranu kluziště.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 7. Stuchlík (Hořanský, Karola), 13. Hlaváč (Karola) – 1. Anděl (Marcilis, Půža)

Berani Zlín: Čáp (Haloda) – Macharáček, Kužílek, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Werbik, Gago, Hladiš.
    HC Dukla Jihlava: Vacek (od 21. min. Svoboda) – Tobola, Půža, Pospíchal, Hohl, Kochánek, Dundáček, Port – Dufek, Ludvík, Dupljaku, Dvořák, Mahút, Marcilis, Beran, Jícha, Anděl, Nováček.

Rozhodčí: Netopil – Goňa, Wesley.