Pittsburgh – Calgary 3:1 (kon.) | Montreal – Los Angeles 6:2 (kon.) | Detroit – Florida 2:3 (0:2 po s.n.)
Edmonton – Anaheim 2:4 (kon.) | Boston – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Carolina 5:1 (kon.)

Střely na branku ve 3. třetině: 11-4

O osudu dnešního zápasu prakticky rozhodla nepovedená první minuta druhé třetiny ze strany domácích. Hosté v ní dokázali dvakrát skórovat a vytvořili si náskok, který již Edmonton nedokázal smazat. Anaheim si tak upevnil první místo v tabulce a Oilers naopak zůstavají na posledním.

60:00
    Nate THOMPSON - 2:4

59:44
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Risk se domácím nepodařil a NATE THOMPSON střelou do prázdné branky definitivně rozhoduje zápas. Asistence: Jakob Silfverberg, Cam Fowler.

59:30
    Domácí hrají bez brankáře.

59:22
    Teprve teď jej získali domácí a můžou jet dopředu.

58:53
    Hosté stále drží kotouč v útočném pásmu.

58:18
    Kotouč je daleko od branky Andersena.

57:23
    Perron zahrál vysokou holí a rozhodčí tak přerušuje hru. Vhazovat se bude před Scrivensem.

57:07
    Zakázané uvolnění Ducks.

56:32
    Hosté evidentně vsadili vše na jednu kartu – neinkasovat.

55:36
    Byron z pravé strany střílel mimo.

55:07
    Hra se teď odvíjí převážně v obranném pásmu Anaheimu.

54:10
    Domácí jsou jako politi živou vodou a najednou jich je plné hřiště.
    Jeff PETRY - 2:3

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 36. Pitlick (Nugent-Hopkins), 53. Petry (Hall, Purcell) – 5. Vatanen (Getzlaf, Bourque), 21. Palmieri (Vatanen, Kesler), 21. Getzlaf (Bourque, Lovejoy), 60. Thompson (Silfverberg, Fowler)

Edmonton Oilers: Fasth (21. Scrivens) – Ference, Schultz, Klefbom, Petry, Davison, Fayne – Hall, Nugent-Hopkins, Pitlick – Jakupov, Draisaitl, Eberle – Perron, Arcobello, Purcell – Gazdic, Hendricks, Pinizzotto
    Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Lovejoy, Fowler, Robak, Lindholm, Vatanen, Stoner – Bourque, Getzlaf, Smith-Pelly – Beleskey, Kesler, Palmieri – Cogliano, Rakell, Silfverberg – Maroon, Thompson, Jackman

Rozhodčí: Kyle Rehman, Dan O´Halloran – Mike Cvik, Don Henderson

Diváci: 16 839