Kladno – Jihlava | 4:0 (kon.) | | | Benátky n/J – Motor ČB | 4:1 (kon.) | | | Šumperk – Třebíč | 3:1 (kon.) |
Ústí n/L – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Chomutov – Havlíčkův Brod | 6:3 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice | 4:3 (kon.) |
Most – Prostějov | 2:3 (po pr.) |
Pittsburgh – Calgary | 3:1 (kon.) | | | Montreal – Los Angeles | 6:2 (kon.) | | | Detroit – Florida | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Edmonton – Anaheim | 2:4 (kon.) | | | Boston – Ottawa | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Philadelphia – Carolina | 5:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Riga | 0:3 (kon.) | | | Magnitogorsk – Jokerit | 3:4 (kon.) | | | Kazaň – Petrohrad | 3:1 (kon.) |
Innsbruck – Znojmo | 2:0 (kon.) |
SK Karviná – Nový Jičín | 4:3 (po pr.) | | | Přerov – Břeclav | 2:0 (kon.) | | | Opava – Frýdek-M. | 8:4 (kon.) |
Klášterec nO – Klatovy | 7:1 (kon.) | | | Technika Brno – Poruba 2011 | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Mor. Budějovice – Bílina | 4:3 (kon.) |
Nymburk – Jablonec n/N | 6:5 (po s.n.) | | | Vsetín – SHK Hodonín | 6:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Kolín | 1:4 (kon.) |
Pelhřimov – Řisuty | 5:2 (kon.) | | | Tábor – Děčín | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Jindř. Hradec | 9:5 (kon.) |
Kobra – Trutnov | 1:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – HC Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 2:6 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 2:1 (kon.) |
Slavia – Chomutov | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Kladno | 4:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Č. Budějovice | 4:3 (po pr.) |
Sparta – Pardubice | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Olomouc – Písek | 6:3 (kon.) | | | Jihlava – Letňany | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Pardubice | 5:1 (kon.) |
Chomutov – Třinec | 0:5 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – Č. Budějovice | 1:2 (0:1 po s.n.) |
K. Vary – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Hr. Králové | 0:5 (kon.) | | | Havířov – PZ Kladno | 7:3 (kon.) |
Poruba 2011 – Kladno | 0:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav – HC Litvínov | 2:6 (kon.) | | | Liberec – Kometa Brno | 5:3 (kon.) |
Hr. Králové – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Loko Jaroslavl – K. Vary | 3:5 (kon.) |
Mělník – Příbram | 5:2 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 2:9 (kon.) | | | Cheb – Klatovy | 0:0 (zruš.) |
Nejdek – Kaznějov | 7:3 (kon.) | | | Lev Benešov – V.Popovice | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Veselí nLuž. – Tábor B | 4:1 (kon.) |
Milevsko – Žirovnice | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Uh.Brod – Kroměříž | 4:2 (kon.) | | | Boskovice – Rosice | 9:1 (kon.) |
Vřesová – Kadaň | 6:16 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 5:1 (kon.) | | | Orlová – Krnov | 5:2 (kon.) |
Vlašim – Kralupy n. Vltavou | 5:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – HC Šumperk | 5:3 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 5:4 (kon.) |
Jesenice – Mladá Boleslav B | 5:7 (kon.) | | | Blansko – Velká Bíteš | 3:2 (kon.) | | | Lomnice n/P – Frýdlant | 10:0 (kon.) |
Hvězda Praha – Kobra Praha B | 7:3 (kon.) | | | Třemošná – Božkov | 2:9 (kon.) | | | Olympik – Roudnice | 0:0 (odl.) |
Č.Budějovice – Zlín sledge | 1:4 (kon.) | | | SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 3:1 (kon.) |
konec
SKMB Boskovice z.s.
9:1
(1:1, 3:0, 5:0)
HC Štika Rosice
Branky a nahrávky:
2. Karlíček (Bednář), 31. Bednář (Karlíček, A. Surý), 34. Tůma (Zvolánek, Bláha), 38. Tůma (Bláha, Bednář), 53. Bláha (Zvolánek, Tůma), 54. Skácel (Matouš), 55. Holub (Karlíček), 57. Bednář (Karlíček), 58. Skácel (Matouš, Theimer) – 10. Ludvík (Hemala)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
SKMB Boskovice z.s.:
Zrza (Vybíral) – Lysoň, Tůma, Skácel, Zvolánek, Z. Surý, Hnilička, Sekanina, A. Surý, Blaha, Bednář, Máša, Holub, Karlíček, Matouš, Maksa, Theimer
Náhradníci:
Trenér:
HC Štika Rosice: Čížek (Zavadil) – Šoukal, Hájek, Pospíšil, Hemala, Vyhnalík, Drenčko, J. Krejčí, T. Krejčí, Hakl, Ludvík, Jelínek, Král, Majola, Novotný
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Štika Rosice: Čížek (Zavadil) – Šoukal, Hájek, Pospíšil, Hemala, Vyhnalík, Drenčko, J. Krejčí, T. Krejčí, Hakl, Ludvík, Jelínek, Král, Majola, Novotný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je ROMAN SKÁCEL. Asistence: Michal Matouš a Michael Theimer.
Autorem branky je LUBOŠ BEDNÁŘ. Asistence: Jakub Karlíček.
Autorem branky je RADOVAN HOLUB. Asistence: Jakub Karlíček.
Autorem branky je ROMAN SKÁCEL. Asistence: Michal Matouš.
Autorem branky je TOMÁŠ BLÁHA. Asistence: Lukáš Zvolánek a Tomáš Tůma.
Autorem branky je TOMÁŠ TŮMA. Asistence: Tomáš Bláha a Luboš Bednář.
Autorem branky je TOMÁŠ TŮMA. Asistence: Lukáš Zvolánek a Tomáš Bláha.
Autorem branky je LUBOŠ BEDNÁŘ. Asistence: Jakub Karlíček a Aleš Surý.
Autorem branky je JAN LUDVÍK. Asistence: Robert Hemala.
Autorem branky je JAKUB KARLÍČEK. Asistence: Luboš Bednář.
SK Minerva Boskovice: Zrza (Vybíral) – Lysoň, Tůma, Skácel, Zvolánek, Z. Surý, Hnilička, Sekanina, A. Surý, Blaha, Bednář, Máša, Holub, Karlíček, Matouš, Maksa, Theimer
HC Štika Rosice: Čížek (Zavadil) – Šoukal, Hájek, Pospíšil, Hemala, Vyhnalík, Drenčko, J. Krejčí, T. Krejčí, Hakl, Ludvík, Jelínek, Král, Majola, Novotný.