Č.Budějovice – Zlín sledge 1:4 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 3:1 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 13.12.2014, 16:00 • ČEZ Arena, Pardubice. Kapacita: 10.194 diváků. • Česká para hokejová liga

Skóre se už ale neměnilo a tak domácí vítězí 3:1 a připisují si do tabulky tři body. Přejeme Vám příjemný zbytek dne a těšíme se na příště.

45:00

44:12
    Vyloučen hostující hráč za sekání. 2 minuty také dostává hráčská lavice Olomouce za nesportovní chování. Následuje tedy dvojnásobná výhoda pro domácí.

41:21
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MOTYČKA. Asistence: Kubeš P. a Michalec. (17:53:45)

39:39
    A síly na ledě se vyrovnají 2 minuty dostává také domácí Kvoch za nedovolené bránění.

39:19
    Vyloučen olomoucký Gergely za držení protihráče.

39:03
    Kombinační hra domácích ve středním pásmu.

36:16
    Pavel Kubeš po své neúspěšné akci našel z otočky v leže dobřenajetého DAVIDA MOTYČKU, který dostává domácí do vedení. Asistence Pavel Kubeš.

34:10
    Po vhazování v útočném pásmu hostí, se hra přesunula rychle opčným směrem. Ani jeden z týmů se však nedostal do šance.

31:27
    Útok Motyčka – Kubeš – Michalec předvedl pěknou útočnou akci . Gólu však zabránil dobře chytající Chudela.

30:37
    Mustangové v útočném pásmu. Kubešův pokus ale kryje hostující golman.

30:01

30:00

28:49
    Oba týmy hrají v plném počtu.

27:55
    Hering znovu pláchl všem soupeřům, avšak v zakončení netrefil branku.

27:17
    Domácí ve dvou před brankou. Kotouč ale skončil pod lapačkou olomouckého golmana.

26:47
    Současně vyloučeni za hrubost domácí Motyčka a hostující Gergely.

25:47
    Hering trefuje střelou z kruhu jen horní tyč!

Dušan Kvasnička

Branky a nahrávky: 15. Kubeš Pavel, 37. Motyčka (Kubeš P.), 42. Motyčka (Kubeš P., Michalec) – 17. Hering (Novák, Veselý)

SHK Mustangové AUTO IN: Drahý, (Boček) – Motyčka, Kolek, Štěpják, Doležal, Hýbner, Kvoch, Kubeš J., Michalec, Horníček, Kubeš P., Buhr V., Kořínek, Buhr R.
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Chudela – Hering, Novák, Černoch, Brix, Staněk, Veselý, Pabst, Stodola, Gergely

Rozhodčí: Špulák, Mariánus