Olomouc – Písek 6:3 (kon.) | Jihlava – Letňany 4:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 5:1 (kon.)
Chomutov – Třinec 0:5 (kon.) | Sparta – Zlín 6:3 (kon.) | Vsetín – Č. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.)
K. Vary – Vítkovice 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Hr. Králové 0:5 (kon.) | Havířov – PZ Kladno 7:3 (kon.)
Poruba 2011 – Kladno 0:7 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 2:6 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 5:3 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Motor České Budějovice.
    Autorem vítězné branky je VRÁBLÍK.

3. série
    0:1
    Jiří Weintritt na Kváču také nevyzrál a z bodu navíc se tak radují hosté.

3. série
    0:1
    Rychlou ranou mezi betony se prosadil jako první Natan Vráblík.

2. série
    0:0
    Pokus Španka branku také nepřinesl.

2. série
    0:0
    Ani Jakub Doktor neuspěl s bekhendovým blafákem.

1. série
    0:0
    Za Vsetín to zkusil David Kovář, ale jako kdyby do poslední chvíle nevěděl, co udělat, tak zkusil propasírovat puk mezi betony Kváči, ale neúspěšně.

1. série
    0:0
    Hosté vyslali na nájezd Jana Bártu, ale jeho bekhendový blafák se do brány nevešel.

Nájezdy začnou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.

Je to jasné o osudu dnešního zápasu rozhodnou samostatné nájezdy, když o vítězi nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:42
    A znovu střílel Kovář, ale ani tentokrát jeho pokus nenadělal hostujícímu brankáři starosti.

62:18
    Poslední vteřiny patřili domácím, jejich útočnou snahu zakončoval Kovář střelou z levého kruhu, ale Kváča znovu připraven.

61:01
    Závar před Bechným, ale domácí obrana si poradila.

60:01

Máme za sebou šedesát minut hry, ve které jsme viděli dvě branky, po jedné na obou stranách. Vzhledem k množství šancí by měli být spokojenější domácí hráči. Přinese pětiminutové prodloužení vítěze zápasu?

60:00

59:35
    Trenér Weintritt si bere oddechový čas pro domácí tým. Zbývá posledních pár vteřin třetí třetiny a vhazuje se před brankou Bechného.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 33. Kovář (Janošek, Vítek) – 53. Doktor (Vráblík, Kadlec), rozh. náj. Vráblík