Buffalo – Florida 4:3 (po pr.) | Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 3:2 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:3 (2:1 po s.n.) | Winnipeg – Anaheim 1:4 (kon.)
Arizona – Minnesota 3:4 (1:2 po s.n.) | Dallas – New Jersey 4:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 2:3 (po pr.)
Vancouver – NY Rangers 1:5 (kon.) | San Jose – Nashville 2:0 (kon.) | Toronto – Los Angeles 4:3 (1:0 po s.n.)
Winnipeg Jets
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Anaheim Ducks
Neděle 14.12.2014, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Československá stopa

Michael Frolík (WPG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:24 (03:53:41)

1. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1
    2. Frederik Andersen (ANA) 27 zák., 1 gól, 96,4%
    3. Dustin Byfuglien (WPG) 0+1

Dnešní utkání sledovalo 15016 diváků.

Anaheim poráží Tryskáče z Winnipegu 1:4 a připisuje si už sedmé vítězství v řadě. Domácí sice po první třetině vedli po gólu Littla, ovšem v prostřední části Kačeři kontrovali hned třemi zásahy, o které se postarali Silfverberg, Getzlaf a Thompson. Poslední branka zápasu pak přišla 75 sekund před jeho koncem, kdy se do prázdné svatyně Winnipegu trefil Cogliano.

Střely na branku ve 3. třetině – 8:8, celkem – 28:31

60:00

59:25
    Hosté v plném počtu. Hutchinson je po čtvrtém gólu Kačerů zpět v brance.
    Andrew COGLIANO - 1:4

58:45
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Ze středního pásma zamířil do opuštěné domácí klece ANDREW COGLIANO. Asistence: Ben Lovejoy.

58:24
    Domácí si berou oddechový čas.

57:51
    Getzlaf vyhodil!

57:24
    Hned po buly přišel prohřešek Claytona Stonera, který je vyloučen za nedovolené bránění! Domácí mají k dispozici přesilovku, kterou ještě vylepší hrou bez brankáře.

57:20
    Hutchinson odešel na střídačku, Jets to zkusí v šesti!

57:20
    Hosté zahráli na icing, buly před Andersenem.

56:51
    Ducks soupeře do žádného náporu nepouštějí, domácím rychle utíká čas.

55:59
    Domácí mají už jen čtyři minuty na to, aby s utkáním ještě něco udělali.

54:54
    Silfverbergovu střelu ukryl ve výstroji Hutchinson. Ještě jedna reklamní přestávka.

54:43
    Winnipeg v plném počtu. Teď už musejí domácí riskovat.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 12. Little (Perreault, Byfuglien) – 27. Silfverberg (Lindholm, Rakell), 29. Getzlaf (Maroon, Jackman), 38. Thompson (Getzlaf), 59. Cogliano (Lovejoy)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Chiarot, Trouba, Stuart (A), Postma, Pardy – Wheeler (A), Little, Ladd (C) – Frolík, Scheifele, Perreault – Halischuk, Lowry, Kane – Peluso, Slater, Thorburn. Trenér: Paul Maurice
    Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Fowler, Lovejoy, Stoner, Vatanen, Lindholm, Robak – Smith-Pelly, Getzlaf (C), Bourque – Palmieri, Kesler (A), Beleskey – Silfverberg, Rakell, Cogliano – Jackman, Thompson (A), Maroon. Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodčí: Meier, Pollock – MacPherson, Murphy

Diváci: 15016