Ferencvárosi TC_dup – Nové Zámky 4:3 (kon.)
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 14.12.2014, 19:00MOL liga

To je odomňa na dnes všetko, ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (21:10:59)

Tak, skončilo sa nám stretnutie Nových Zámkov na ľade Ferencvárošu. Hostia nestačili na svojho súpera a podľahli mu 4:3, nič už na tom nezmenila ani záverečná powerplay.

60:00

59:50
    Weissmann strieľa na Martona, ten hru prerušuje!

59:20
    Krajčovič putuje na hráčsku lavicu a hostia to skúšajú bez brankára!

59:02
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas.

59:02
    HC Nové Zámky dali gól!
    V posledných sekundách zápasu ešte oživil nádej hostí presnou strelou JURAJ FAITH. Asistencie: Albín Podstavek, Marek Uram.

58:55
    Uram strieľa, ale jeho pokus netrafil bránu domácich.

58:00
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi a Čaládi je na ľadovej ploche.

57:00
    Hostia hrajú so štyrmi hráčmi.

56:59
    Hostia sa držia v útočnej tretine. Po Moravcovej strele teraz musel Krajčovič zasahovať.

56:04
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

56:00
    Ešte predtým, ako sa vráti vylúčený Černý ide na trestnú lavicu aj Čaládi a to znamená, že domáci budú hrať o malú chvíľu presilovku o dvoch hráčov.

54:59
    V zápätí ale putuje na trestnú lavicu aj Dubec a tak je po presilovej hre hostí.

54:55
    Galló to urobil dobre. Nazbieral potrebné sekundy a do konca tretej tretiny nám zostáva ešte zhruba 5 minút.

54:03
    Na druhej strane ide na trestnú lavicu Černý. Dokážu Zámky znížiť?

53:54
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

53:30
    Frolík teraz výborne podržal puk na vlastnej hokejku a Púchovský sa o malú chvíľu vráti na ľadovú plochu.

52:55
    Domáci sa držia v útočnej tretine a hoci Krajčoviča sa im prekonať nedarí, aspoň zbierajú dôležité sekundy.

51:53
    Po Šiškovej strele sa k puku snažil dostať Púchovský, ale ten fauluje a putuje na trestnú lavicu za hákovanie.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 16. Kiss (Pál, Cerny), 21. Ďubek (Novák, Moravec), 26. Revák (Galló, Illéš), 51. Galló (Rafaj, Kiss) – 13. Frolík (Weissmann, Huba), 39. Podstavek (Weissmann, Huba), 60. Faith (Podstavek, Uram)

Ferencvárosi TC_dup: Marton (Budai) – Guren, Moravec, Dubek, Novák (C), Kiss Á.- Lencsés (A), Lévai, Németh, Farkas, Papp – Hegyi, Cerny, Galló, Kiss G.(A), Rafaj – Mach, Géczi, Hardi, Pál, Revák.
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Držík) – Šiška, Ďurčo, Uram, Čaládi (A), Faith (A) – Huba, Baron, Podstavek, Frolík, Weissmann – Kowalczyk, Hrudík, Brandis, O.Štefanka, Marek Dubec (C) – Leško, Král, Rejzek, Domian, Púchovský.

Rozhodčí: Wolf László, Kincses Gergely – Kis-Király Barna, Abonyi Antal