Chomutov B – Ústí n/L 0:6 (kon.)
Piráti Chomutov B
0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 14.12.2014, 12:30 • Zimní Stadion Kadaň • Regionální liga mladšího dorostu

Konec zápasu je tu! Ústí nad Labem napravilo svou poslední prohru z Litoměřic, kde prohrálo 0:7. Dnes se mu podařilo získat tři cenné body a porazit Piráty Chomutov. Jakub Volke se po dnešním střetnutí v Kadani může pyšnit nulovým mankem.

Konečný stav: 0:6.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Přeji hezký zbytek dne. Tereza Košťálová (15:08:19)

60:00

57:30
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PETR KLEPÁČEK. Asistence: Sebastian Dörner a Marek Veselý.

55:16

53:16
    Roman Brandner (CH2) je vyloučen na dvě minuty za hru kolenem.

45:40

43:40
    Marek Veselý (UNL) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

40:29
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Petr Klepáček a Marek Veselý.

40:01

Ve druhé dvacetiminutovce se spíše vyločovalo, ale mohli jsme být svědky i jednoho gólu. Ze vstřelené branky se mohli radovat ústečtí hokejisté. Petr Klepáček totiž navýšil brankový náskok před Piráty.

Stav po druhé třetině: 0:4.

40:00

37:54
    Roman Brandner (CH2) je vyloučen na dvě minuty za sekání, a k tomu inkasuje osobní desetiminutový trest za totéž.

34:19
    Využitá přesilovka! Autorem branky je PETR KLEPÁČEK. Asistence: Marek Veselý a Martin Štěpánek.

34:09
    Matěj Kunc (CH2) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

32:20
    Roman Brandner (CH2) je vyloučen na dvě minuty za naražení zezadu.

31:21

29:21
    Pavel Gottfried (UNL) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:54
    Martin Štěpánek (UNL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku.

27:36

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 2. Janoušek (Chmela), 9. Harkabus (Dörner, Gottfried), 19. Veselý (Chmela, Klepáček), 35. Klepáček (Veselý, Štěpánek), 41. Dörner (Klepáček, Veselý), 58. Klepáček (Dörner, Veselý)

Piráti Chomutov B: Šantora (od 20. Šebek) – Kolářová, Kozelnický, Pidych – Bláha, Hájek, Georgiev – Kunc, Hradecký, Brandner – Sommer, Nemček, Zrnová. Trenéři: Roland Wágner, Daniel Karbula.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Lejčík) – Štěpánek ml., Stuchlý, Chmela, Vidlička – Dörner, Klepáček, Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Patera, Janoušek, Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Rozhodčí: Loefner – Hrubý, Štěpanovský