Motor ČB – Ústí n/L 6:5 (po pr.) | Jihlava – Kadaň 2:1 (kon.) | Havířov – Chomutov 4:2 (kon.)
Prostějov – Benátky n/J 2:7 (kon.) | Litoměřice – Most 5:3 (kon.) | Kladno – Třebíč 3:2 (2:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:5 (2:1 po s.n.)
HC Stadion Litoměřice
5:3 (0:1, 5:1, 0:1)
HC Most
Pondělí 15.12.2014, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Litoměřice sice po první třetině prohrávaly s Mostem 0:1, ale díky druhé třetině, kdy dokázaly soupeři nastřílet pět branek berou v tomto utkání tři body. Zejména čtyři využité přesilovky posunuli domácí celek do pohodlného vedení, které si udrželi do konce utkání. Most v závěru pouze zkorigoval výsledek na konečných 5:3. To je ode mně vše a přejí Vám hezký zbytek pondělního večera. (20:31:17)

60:00

59:47
    Most právě vstřelil branku!
    Havlíček nabil PATRIKU PETRUŠKOVI, který bez přípravy propálil Přikryla a koriguje tak na 5:3. Asistence: Ondřej Havlíček, Zdeněk Tauš.

59:30
    Kalla se dostal k úplně osamocenému kotouči, ale samostatný únik nedokázal přetavit v branku.

58:43
    Most hraje v pěti.

58:27
    Málkovu střelu nebezpečně tečoval před Horákem Racek.

58:13
    Špeldovu střelu bez přípravy ukryl Horák v náručí.

57:08
    Kolář poslal kotouč Horákovi na betony, kde dorážel Procházka, ovšem neúspěšně.

56:43
    Vyloučení hostí. Dvě minuty za krosček dostává Jakub Grin.

56:25
    Domácí hráči byli absolutně bezzubý a Most je kompletní.

54:46
    Most vyhazuje a Šulc zakládá útok až v obranném pásmu Litoměřic.

54:25
    Vyloučení hostí. Dvě minuty za hákování dostává Zdeněk Tauš.

54:18
    Schwamberger s Rackem se snaží přelstít hostující obranu v útočném pásmu.

Dnešní utkání sleduje 800 diváků.

53:03
    Horák raději přikryl kotouč před dojíždějícím Švagrovským.

51:50
    Smolka nebezpečně dorážel Grinovu střelu, ale minul bránu.

51:12
    Ondráček už je na ledě a Stadion je v plném počtu.

50:58
    Domácí se osvobozují a odcházejí střídat.

49:38
    Střela Petrušky pouze rozezvučela boční konstrukci Přikrylovi brány.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 23. Bílek (Kalla, Procházka), 27. Novák (Ondráček, Švagrovský), 31. Kalla (Dvořáček, Bílek), 31. Švagrovský (Novák), 40. Ondráček (Míka) – 8. Havlíček (Nedrda), 36. Grin (Alinč), 60. Petruška (Havlíček, Tauš)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Michajlov) – Šulc, D. Bílek, Míka, Plášil, Špelda, Kolář, Málek, Mikliš – V. Bílek, Kalla, Dvořáček – Novák, Švagrovský, Ondráček – Volek, Černoch, Procházka – Doležal, Racek, Schwamberger.
    HC Most: Horák (Chabr) – Grin, Kousalík, Kasal, Procházka, Hora, Charousek, Kříž, Válek – Tauš, Smolka, Bojer – Nedrda, Havlíček, Petruška – Přeučil, Alinč, Slavíček – Jurčík, Šrámek, Písařík.

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Samuel.