New Jersey – Tampa 3:2 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Anaheim 6:2 (kon.) | Detroit – NY Islanders 1:2 (kon.)
Winnipeg – Boston 2:1 (kon.) | Calgary – Dallas 1:2 (kon.) | Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.)

3.Jiří Hudler (CGY) – 0+0 (05:42:25)

Dnešní utkání končí vítězstvím hostů z Dallasu. Hosté si odvážejí 2 body zásluhou přesných tref Benna a Daleyho. Domácí sice měli zhruba půl minuty před koncem zápasu velkou šanci v podobě přesilové hry 6 na 4, kterou se jim nepodařilo využít a dnes tedy neberou žádný bod.

60:00

59:44
    Monahan pálil po Hudlerově přihrávce jen do betonů Lehtonena.

59:33
    Oddechový čas pro domácí.

59:33
    Seguin (DAL) vstřelil branku do prázdné klece, ale předtím fauloval, a tak si půjde odsedět 2 minuty za podražení.

58:45
    Brodie z velkého úhlu trefil tyč hostující brány!

58:19
    Hiller odjíždí na střídačku!

57:12
    Spezzova tvrdá střela ze středu pásma míjí bránu domácích o necelý decimetr.

57:03
    Eakin z levého kruhu vypálil mezi betony domácího brankáře, ten si chvíli nebyl jistý, jestli puk neklouže za jeho záda, ale nakonec se ukázalo, že má černou gumu ve své moci.

56:37
    Giordano byl donucen udělat kličku na modré čáře, což bylo příčinou ofsajdového postavení jeho spoluhráčů.

55:24
    Střela Gaudreaua byla sražena do ochranné sítě jedním z beků Dallasu.

54:30
    Stars zamkli svého soupeře v jeho pásmu.

52:43
    Hemský střílel z nulového úhlu, jeho pokus si Hiller pohlídal a bez problémů vyrazil.

51:50
    Nahození Spezzy podržel Hiller.

50:50

50:22
    Dallas opět vyhazuje přes všechny čáry.

49:34
    Roussell pálil mimo hostující bránu. Následně hosté vyhodili puk až k Hillerovi.

48:50
    Oleksiak (DAL) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 39. Giordano (Byron, Glencross) – 24. Ja.Benn (Seguin, Eakin), 32. Daley (Ja.Benn, Eakin)

Calgary Flames: Hiller (Ramo) – Brodie, Giordano, Wideman, Russell, Engelland, Diaz – Jones, Monahan, Colborne, Hudler, Jooris, Gaudreau, Byron, Granlund, Glencross, Bolling, Bouma, Raymond
    Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Klingberg, Goligoski, Daley, Jokipakka, Demers, Jo.Benn, – Seduin, Eakin, Ja.Benn, Cole, Spezza, McKenzie, Hemský, Morin, Roussel, Sceviour, Fiddler, Horcoff