Mladá Boleslav – Mladá Boleslav B 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav B – Letňany 2:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 5:0 (kon.)
Ševci Zlín – Č. Budějovice 8:4 (kon.) | Olomouc – Letňany 2:6 (kon.) | Mladá Boleslav B – Č. Budějovice 4:4 (kon.)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:8 (kon.) | Ševci Zlín – Olomouc 8:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav B
4:4 (1:2, 1:0, 2:2)
HC Motor České Budějovice
Pátek 26.12.2014, 14:45Memoriál Gustava Lachmana

Zatím asi nejvyrovnanější zápas letošního Lachmana. Motor byl dvakrát ve vedení, ale Boleslav vždy dokázala srovnat. Poté se domácí dostali do vedení 4:2 a zdálo se být rozhodnuto. Budějovice ale šláply na plyn a zápas končí nerozhodně 4:4 a oba celky si tak do tabulky připisují po jednom bodu. Prodloužení se v pravidlech turnaje nehraje. (16:06:36)

45:00

44:56
    Kuna ještě v pěkné šancí přímo před hostujícím gólmanem.

44:02
    Poslední minuta třetí třetiny a hraje se před mladoboleslavskou brankou, Boleslav se brání tlaku Motoru, který se dokázal vrátit do zápasu.

43:14
    Oddechový čas pro domácí.

43:14
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Hosté využívají přesilovou hru, Adam Turek procedil puk až za Železného záda.

43:03
    Turek střílel, mladoboleslavského gólmana to trefilo do masky.

42:39
    Vyloučen Vorel – minuta za podražení.

42:37
    Korolevyč v tandemu, jeho střela ale postrádala potřebnou sílu.

41:01

40:55
    Boleslav ale pranic neútočí, spíše brání jednogólový náskok.

40:01
    Závar před českobudějovickou brankou a nakonec je z toho menší potyčka, takže minutu za hrubost si odsedí Korndörfer.

38:39

Budějovice křešou naději v podobě snížení z hole Matyáše Fouska.

38:30
    Mnoho emocí je rovněž v hledišti, kde hojný počet fanoušků sleduje zajímavá klání letošního Memoriálu.

37:26
    Husák pálil z ostrého úhlu.

36:40
    Lhota ostrou střelou lízl betony českobudějovického gólmana.

35:36

34:36
    Vyloučen mladoboleslavský Hradiský – minutu za vražení na hrazení.

Zdena Bobková

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 11. Vorel, 17. Husák, 31. Müller, 33. Hruška (Kuna) – 6. Blengino (Kantor), 11. Cibulka (Blengino), 39. Fousek (Kantor), 44. Turek (Březina)

BK Mladá Boleslav B: Železný – Šak, Kuna, Müller, Vrba, Korolevyč, Černý, Sporysch, Hůlka – Husák, Sommer, Vorel, Hruška, Drbout, Hradiský, Vodlan
    HC Motor České Budějovice: Korytář – Dostál, Dvořák, SIlný, Jurčík, Cibulka, Panoch, Procházka – Fousek, Kadlec, Korndörfer, Nosek, Blengino, Kantor, Březina, Kříž, Turek, Tibitancl