Benátky n/J – Třebíč 2:1 (po pr.) | Havířov – Litoměřice 0:2 (kon.) | Motor ČB – Prostějov 5:2 (kon.)
Kadaň – Šumperk 4:1 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 27.12.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

Domácí zvládli poslední letošní zápas a po dvou brankách ve třetí části si odnášejí tři body. Nejdříve ve 46. minutě protlačil puk za Zelenkova záda Trefný, poté v 56. minutě ve vlastním oslabení skóroval Charousek. To je ode mě pro dnešek vše, já se loučím a přeji příjemný večer. (20:07:29)

60:00

59:41
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Jakub Novák, za hosty Novotný na dvě minuty za hrubost.

59:34
    Moskal našel úplně volného Vachutku, ten tváří v tvář Moučkovi trefil pouze beton domácího strážce.

58:47
    Mazanec uklouzl při rozehrávce, situaci však dokázal vyřešit a odehrál puk vsedě.

57:17
    Šumperk se i nadále tlačí před branku domácích a snaží se alespoň o snížení skóre, domácí obrana je pozorná.

56:35
    Kůsova střela z ostrého úhlu nadělala hostujícímu brankáři problémy, nadvakrát ji však dokázal schovat pod lapačku.

56:02

55:11
    Kadaň právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Ve vlastním oslabení ujela dvojce Jíra-JIŘÍ CHAROUSEK a druhý jmenovaný doťuknul puk za Zelenkova záda. Asistence: Petr Jíra, Aleš Pavlas.

54:36
    Když už hosté zavezli puk do útočného pásma, dostal se k němu Mazanec a znovu vyhodil.

54:02
    Ton (KAD) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:48
    Jakub Novák se dral do zakončení, ale jeho střela byla sražena mimo hrací plochu.

53:32
    Sedlákovu prudkou střelu chytil Mouček do náručí.

52:39
    Zatímco hráči Šumperka drží puk za brankou, fanoušci vytáhli prskavky a zpívají.

51:41
    Po Sedlákově střele se puk odrazil před branku, kde se po něm natahovalo několik útočníku Draků. Mouček však zareagoval rychleji a skokem přikryl puk.

51:33
    Szathmáryho rozehrávka skončila zakázaným uvolněním.

50:11
    Račuk zachytil rozehrávku hostí, objel branku a nahodil puk před branku. Žádný ze spoluhráčů se však k puku nedostal.

49:18
    Hra je viditelně zpomalena posledními přerušeními a oba celky si pouze vyměňují pozdravy z jednoho obranného pásma do druhého.

48:28
    Na ledě zůstává ležet Starý, který se jen těžce zvedá ze střetu s domácím obráncem. Viditelně otřesený obránce opouští kluziště a míří přímo do kabiny.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 18. Novák (Szathmáry), 23. Šagát (Szathmáry, Novák), 46. Trefný (Šagát, Novák), 56. Charousek (Jíra, Pavlas) – 11. Žalčík (Sedlák)

Sportovní klub Kadaň: Mouček(Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Opalek, Trefný, Szathmáry, Lehnert – Ton, Charousek, Jíra – Šagát, Kůs, Hlava – Novák J, Novák L, Račuk – Müller, Hammerbauer, Chrpa
    DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka(Koutský) – Holík, Drtil, Starý, Sedlák, Novotný, Gewiese, Bail – Haas, Plášek, Velecký – Staněk, Moskal, Žalčík – Haas, Popelka, Vachutka – Rimmel, Vrdlovec, Brunec

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Kokrment