Benátky n/J – Třebíč 2:1 (po pr.) | Havířov – Litoměřice 0:2 (kon.) | Motor ČB – Prostějov 5:2 (kon.)
Kadaň – Šumperk 4:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 27.12.2014, 17:00 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

Domácí nakonec vítězí v povedeném hokejovém utkání 5:2. Já se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera. (19:20:56)

60:00

59:47
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    ROMAN VRÁBLÍK projel celé kluziště, narazil si s Tomášem Nouzou a poslal puk do prázdné branky. Asistence: Tomáš Nouza.

59:09
    Domácí si zadělávají na drama. Chmelíř (CEB) vyloučen za hákování.

58:04
    Oddechový čas pro Jestřábi z Prostějova.

57:08
    Velmi dobrý obranný zákrok předvedl Ján Mucha při průniku Václava Meidla.

55:33
    Parádní hokejovou akci vytvořil Marek Vaniš, prokličkoval se až před Šimbocha, ale bekhendem puk nezvedl, jak by potřeboval. Rob z dorážky další branku nevsítil.

54:49
    Jedlička na ledě, Nouza v šanci nastřelil jenom beton Šimbocha.

54:21
    Straka střílel těsně mimo, nahození od Roba ukryl v lapačce brankář Jestřábů.

52:49
    Vylučuje se na straně hostí. Jedlička (PRO) vyloučen za hákování.

52:49
    Neuvěřitelné návštěvy pokračují! V Budvar aréně panuje skvělá atmosféra, kterou vytváří 5561 diváků.

51:58
    5/5

51:51
    Lukáš Luňák nikým neatakován zakončoval zpoza branky, Ondřej Bláha předvedl vynikající zákrok!

50:58
    Minutu drželi Moravané svého soupeře v pásmu, k výraznější šanci se ale nedostali.

49:58
    Šance pro Jestřábi. Semrád (CEB) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

49:22
    Luboš Rob předvedl nepříjemnou střelu švihem, na Šimbocha ale nevyzrál.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 11. Pajič (Mucha, Straka), 24. Bárta (Pajič, Švihálek), 36. Rob (Vaniš, Prokeš), 40. Boháč (Pajič), 60. Vráblík (Nouza) – 23. Franek (Kindl), 38. Duba (Indra, Niko)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Vráblík, Škopek, Mucha, Suchánek, Chmelíř, Semrád, Žovinec – Bárta, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka "C", Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Trummer, Přibyl, Boháč. Trenér: Rosol.
    LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Roupec, Hertl, Niko, Husák, Malý, Kaluža, Matyáš, Hawlík – Moučka, V. Meidl, Jedlička – Krejčík, Venkrbec, Luňák – Kajaba, Duba "C", Indra – Kindl, Franek, Sršeň.

Rozhodčí: Kopeček – Kotlík, Zídek.