Kolín – Řisuty 8:1 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 9:5 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 2:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
8:1 (1:0, 6:1, 1:0)
HC Řisuty
Sobota 27.12.2014, 17:07 • ZS Kolín • 2. liga skupina Západ

Vánoční utkání skončilo vítězstvím a nadílkou gólů domácího celku – 8:1.
    Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Martin Sejpal a Matěj Kos.
    Tímto se s vámi letos loučím, přeji poklidný vstup do nového roku a Úspěšný celý nový rok 2015!
    V příštím roce na viděnou. (19:08:03)

60:00

58:39

58:29

56:39
    Síly se na ledě vyrovnávají. Vyloučen Jakub Kraus (RIS) na 2 minuty za sekání.

56:29
    Domácí míří do 4. Vyloučen David Muláček na 2 minuty za krosček.

53:00
    Dnešní utkání sleduje 760 diváků.

52:57
    Kozlové právě vstřelili branku!

Michal Klíma si našel z rohu volného JOSEFA MALÉHO, kterému přihrál na jeho hattrick! Stav skóre je již – 8:1.
    Asistence: Michal Klíma

48:22

47:48
    Zakázané uvolnění Řísut.

46:22
    Vyloučen David Muláček (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl. Podaří se hostům snížit stav dnešního zápasu?

45:10

44:20
    Ofsajd Kolína.

43:10
    Hostům se zřejmě líbí hra ve 4. Vyloučen Tomáš Babický (RIS) na 2 minuty za držení.

41:24

41:03
    Hosté se vysvobozují vyhozením kotouče na druhou stranu hřiště.

40:25
    Kozlové začínají poslední část zápasu v přesilové hře, zatím si hlídají útočné pásmo.

40:01

Druhá třetina přinesla gólovou nadílku domácích, ti v této třetině vstřelili 6 branek. Hostům se podařilo přeci jen v závěru třetiny jednou zaskórovat, mezi nohy prostřelili domácího Sejpala. Skóre momentálně je jednoznačné – 7:1. Ale zatím není konec zápasu, jak to bude dál, uvidíme cca v 18:36.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 13. Jankovský (Šafránek, Petira), 21. Petira (Šafránek, Zumr), 26. Malý (Šafránek), 29. Valášek (Morkes, Pácal), 31. Kulhánek (Hlavatý, Skokan), 35. Malý (Kulhánek), 39. Šafránek (Zumr, Jankovský), 53. Malý (Klíma) – 39. Kos (Raclavský)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Muláček, Nedbal, Petira, Barták, Skokan, Kulhánek, Hanzl – Semirád, Valášek, Morkes "A" – Malý, Hlavatý, Klíma – Jankovský, Šafránek "C", Zumr – Kozák, Ježek
    HC Řisuty: Černý (Štěpánek) – Kašák "A", Dostál, Sedláček, Bílek, Babický, Tomáš, Raclavský, Landa, Kos "A", Záleský, Kraus "C", Krpata, Vlček, Šubrt, Náprstek, Brém, Vodička

Rozhodčí: Veinfurter – Huryta, Urubčík