Olomouc – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Letňany – Ševci Zlín 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav B – Ševci Zlín 3:8 (kon.)
Mladá Boleslav – Letňany 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav B – Olomouc 1:6 (kon.) | Letňany – Č. Budějovice 7:3 (kon.)

Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku!
    A chvíli na to jejich přesila na ledě nese ovoce, Lukáš Chludil skóruje a minutu a půl před koncem utkání zvyšuje na 3:2 pro Ševce.

43:30
    Zlín hraje bez gólmana!

43:14
    Haas zkoušel parádičku a neuspěl.

41:23
    Ďurač v úniku dělovkou nepropálil Hamrlu.

40:48
    Kredba u tyče netrefil mezírku mezi Hamrlou a pravou tyčí.

39:58
    Haasova střela jen těsně minula pravou tyč Hamrlovy branky.

37:57
    Plíšek proti Hamrlovi. Zlínský gólman úspěšnější. Mimochodem, byla to první střela na zlínskou branku v této třetině.

37:47

37:26
    Boleslav vyhazuje, Zlín musí až za bránu.

36:47
    Vyloučen domácí Haas – vražení na hrazení.

35:34
    Boleslavští nedokáží vyvézt puk pryč, Ševci jsou na puku mnohem lepší a hlavně rychlejší.

33:45
    Jenže se neosvobodili na dlouho. Ševci obrátili rychle hru a Lukáš Chludil překonává ležícího Hradiského.

33:28
    Teprve teď se Boleslavští vyprostili z tlaku.

32:31
    Ševci uzamkli Boleslavské v pásmu a bojují o každý metr na ledě.

Zdena Bobková

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 12. Frömel (Matula), 34. Chludil (Frömel), 44. Chludil – 10. Sluka (Kredba), 20. Ďurač (Peca)

Ševci Zlín 2003: Hamrla (Synek) – Prčík, Čapka, Matula, Šindelek, Nábělek – Cunda, Chludil, Koníček, Háp, Frömel, Ševčík, Kráčalík.
    BK Mladá Boleslav: Hradiský – Sluka, Mazancová, Lhota, Kubica, Krédl, Peca, Horák, Andlt, Plíšek, Němeček, Rejzl, Kredba, Medáček, Ďurač, Haas