Jekatěrinburg – Nižněkamsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Magnitogorsk – Toljatti 2:0 (kon.) | Jokerit – Minsk 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Lada Toljatti
Sobota 03.01.2015, 13:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (15:16:45)

Československá stopa

Jan Kovář (MET) – (0+1), 3 střely, 25:45 čas na ledě.
    Jiří Hunkes (TOG) – (0+0), 3 střely, 17:17 čas na ledě.
    Peter Podhradský (TOG) – (0+0), 0 střel, 17:11 čas na ledě.
    Karol Sloboda (TOG) – (0+0), 1 střela, 12:57 čas na ledě.
    Martin Zaťovič (TOG) – (0+0), 4 střely, 14:47 čas na ledě.

Střely na branku: 30:26.

Ve třetí třetině si Magnitka už náskok pohlídala a připisuje si další tři body do tabulky. Lada svého soupeře trápila dobrou obranou, ale v útoku nedokázala vsítit branku, a tak odjíždí s prázdnou. Myslím si, že to je pro hostující tým dobrý výsledek, jelikož tak málo inkasovaných branek si soupeři z Magnitogorsku nevozí často.

60:00

59:44
    Lada se vystavila do ofsajdu a o bodech je již rozhodnuto.

59:32
    Dalším vyloučeným hráčem je Solovjov a početní výhoda Lady bude pokračovat.

59:24
    Lada je stále usazená v útočném pásmu. Následně Šulakův pokus byl sražený vedle branky.

59:01
    Další střelecký pokus Lady se mezi tři tyče nevešel.

58:42
    Arénu obíhají mexické vlny a diváci už slaví další výhru svého týmu.

58:42
    Oddechový čas pro hosty.

58:42
    Střelu od modré čáry sklepl Petrov, jenž dalším pokusem nepřekonal Murygina.

58:19
    Glass míří na střídačku!

57:54
    Bohužel se hostům nedaří pořádně usadit v útočném pásmu a Magnitka vyhazuje.

57:31
    O kotouč se bojuje ve středním pásmu, následně ho Lada zavezla za branku.

57:13
    Za podražení putuje na trestnou lavici Kosov, jenž dává hostům další početní výhodu.

56:23
    Tak přeci jen Lada ještě hrozí. Zaťovič našel Šefelda, který střelou zaměstnal gólmana, jenž vyrazil kotouč k dalšímu soupeři. Ten ale nedokázal trefil prostor branky.

55:52
    Fedorov přenechal černou gumu Karolu Slobodovi, jenž se dostal až před Murygina, který měl plné ruce práce, aby kotouč zkrotil.

55:07
    Zaripov dlouho držel kotouč, ale následně našel jen Zaťoviče, jenž vyvezl puk z obrané třetiny.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 22. Juňkov (Platonov, Bereglazov), 39. Zaripov (Kovář, Birjukov)

Metallurg Magnitogorsk: Murygin (Samsonov) – Birjukin, Bereglazov, Maleňkich, Tereščenko, Lee, Zhloba, Chabarov – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Platonov, Stapleton, Solovjov – Kaletnik, Timkin, Juňkov, Arsenjuk, Jakuncenja, Kosov – Potěchin.
    Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Barancev, Hunkes, Vorobjov, Podhradský, Šulakov, Ogurcov, Sloboda, Romanov – Černikov, Petrov, Mastrjukov – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Šefeld, Bělousov, Zaťovič – A. Strelcov, Fedorov, V. Strelcov.

Rozhodčí: Gašilov, Rogačjov – Koršak, Černišev