SK Karviná – Frýdek-M. 3:5 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 6:3 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 3:2 (po pr.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 3:5 (kon.) | Vsetín – Opava 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Bílina – Trutnov 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 5:6 (0:1 po s.n.)
Tábor – Sokolov 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Nymburk 4:3 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!
    Lukáš Zika v početní výhodě ideálně našel PROCHÁZKU a ten dává čtvrtou branku Draků Bílina. Asistence: Lukáš Zika.

53:53
    Hosté faulují a Kozák jde na trestnou lavici za podražení.

52:00
    Domácí se znovu dostávají do vedení. Čáp nejdříve vychytal Procházku, ale pouze vyrazil na ZIKU a ten propálil vše. Asistence: Procházka, Kýhos

49:23
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Hosté přežili oslabení a v zápětí uzavřeli Bílinu před svou brankou a výsledkem je vyrovnávací branka, kterou vstřelil POULÍČEK. Bez asistence.

46:10
    V akci hned dvakrát domácí Přeučil. Poprvé promáchl před prázdnou brankou, ve druhém případě puk střelil do Čápa.

45:48
    Další vyloučení, už třetí v jedné minutě. Dvouminutový trest obdržel Březina (Trutnov) – podražení.

45:30
    Přesilovka Bíliny trvala pouhou půl minutu a je u konce. Vyloučen je totiž Zeman – hákování.

45:00
    Vyloučen Chaloupka (Trutnov) – hrubost

44:50
    Útočné trio Procházka – Zika – Zdeněk uzamklo Trutnov v jeho třetině, přihrávku střídá přihrávku, jedna střela za druhou jdou na Čápa, ale bez gólového efektu.

42:10
    Kýhos metr před brankou Trutnova nezamířil přesně.

41:59
    Hostující Březina nebezpečně dotíral před Michajlovem. Ten špičkou hokejku puk na poslední chvíli vyrazil.

41:21
    Domácí zahajují třetí část zápasu aktivněji a Zika se z křídla zastřeloval. Čáp jeho pokus s námahou chytil.

40:01

40:00

38:57
    Hostující Březina odmítl vyrovnání. Jel zcela sám na Michajlova, ale zamířil přímo do středu branky, kde stál jistý domácí gólman.

37:28
    Na trestnou lavici byl poslán Polák (Bílina) – hákování.

37:13
    Do konce přesilové hry Trutnova chybělo 14 vteřin a hosté snižují. Od modré vystřelil LUŠTINEC a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Vácha.

Karel Schön

Branky a nahrávky: 13. Petráš (Racek), 31. Zika (Havlůj, Procházka), 52. Zika (Procházka, Kýhos), 56. Procházka (Zika) – 38. Luštinec (Vácha), 50. Poulíček

HC Draci Bílina: Michajlov (Škubal) – Havlůj, Jirkovský, Veselý, Polák, Brettschneider, Zeman, Fučík – Salač, Přeučil, Kýhos, Zdeněk, Procházka, Zika, Böhm, Sekerka, Štěpánek, Trübenekr, Petráš, Racek, Piewak.Trenér: Kanis
    HC Trutnov: Čáp (Kukin) – Vácha, Škvor, Dufek, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Svoboda, Kozák, Veselý, Šimoníček, Březina, Poulíček, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Smékal. Trenér: Malinský