Kladno – Jihlava 4:5 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Hr. Králové – K. Vary 3:1 (kon.)
Č. Budějovice – Havířov 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Zlín – Slavia 1:2 (kon.)
Vítkovice – Sparta 1:7 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 2:3 (2:3 po s.n.) | Pardubice – Chomutov 6:2 (kon.)
Letňany – Vsetín 4:5 (0:1 po s.n.) | Písek – Poruba 2011 0:4 (kon.) | Třinec – Liberec 1:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:2 (3:0, 0:0, 3:2)
Piráti Chomutov
Sobota 03.01.2015, 15:30 • ČEZ Arena Pardubice • Extraliga staršího dorostu

Celkem pět branek padlo v poslední třetině. Stejně jako v té první Východočeši vsítili tři oproti chomutovským dvěma a zaslouženě zvítězili 6:2. Z pardubické ČEZ Areny se s vámi s přáním příjemného vstupu do nového roku loučí Marek Votke. (17:44:27)

60:00

59:51
    Josef Horyna (PCE) dostává devět vteřin před koncem dvě minuty za faul kolenem, ale na dnešním průběhu utkání to již s největší pravděpodobností nic nezmění.

59:02
    Pardubice drží kotouč na hokejkách a utkání se dohrává.

58:01
    Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:04
    Matyáš Svoboda z bezprostřední blízkosti pálil na Kloučka, ale pardubický brankář chytá!

56:20
    Zakázané uvolnění Pardubic.

54:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov další přesilovku přesilovku využívá za třiadvacet vteřin! Adam Polák našel na modré ALANA LYSZCZARCZYKA, a ten se přízemní střelou nemýlil! Asistence: Adam Polák.

54:32
    Máme tu další vyloučení. Dominik Cach (PCE) inkasuje dvě minuty za podražení.

52:54

52:49
    Který si ihned po vhazování připisuje další zákrok.

52:44
    Přesilovka se domácím příliš nedaří, teď se dokonce vhazuje před Kloučkem.

51:11
    Chomutov se ale dostává až do svého útočného pásma a šetří cenné vteřinky.

50:54
    Tomáš Běhula (CHM) dostává dvě minuty za faul kolenem a Východočeši budou mít převahu jednoho muže.

50:04
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Na druhé straně Zvědělík nestačil na další šanci domácích a je to 6:1! Jakub Martinec vyslal střelu na chomutovského brankáře, kterou za jeho záda dorazil ONDŘEJ MACHALA. Asistence: Jakub Martinec.

49:24
    Alan Lyszczarczyk si vyjel do mezikruží a nebezpečně vypálil na Kloučka! Pardubický brankář s obtížemi chytá!

47:12
    JOSEF RINDOŠ nádherným příklepem od modré využívá přesilovku a snižuje na 1:5 ze svého pohledu! Asistence: Martin Hřebíček.

46:49
    Jakub Martinec (PCE) dostává dvě minuty za podražení a je tu další přesilovka pro chomutovský tým.

46:19

Marek Votke

Branky a nahrávky: 4. Ružička (Hoskovec), 11. Rudy, 20. Martinec (Rudy), 41. Machala (Rohlík), 44. Kučera (Faltys), 51. Machala (Martinec) – 48. Rindoš (Hřebíček), 55. Lyszczarczyk (Polák)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Kučera, Boček, Šklíba, Faltys, Rudy, Mikulčák, Horyna – Tomaník, Petrus, Jajcay, Ružička, Bureš, Martinec, Hoskovec, Cach, Roubal, Krejčík, Voženílek, Rohlík, Machala.
    Piráti Chomutov: Zvědělík (Kotrla) – Lidák, Hlaváček, Dvořák, Běhula, Gröger, D. Novák, A. Novák – Toman, Polák, Lyszczarczyk, Kulich, Palička, Svoboda, Tůma, Rindoš, Hřebíček, Dejmek.

Rozhodčí: Kareš – Huryta, Urubčík