Jihlava – Liberec 4:3 (po pr.) | Slavia – Pardubice 3:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:4 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Havířov – Opava 5:3 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 1:2 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 03.01.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Konec zápasu. (14:08:09)

61:20
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Adamovu střelu ještě Novák vyrazil, ale na dorážku LUKÁŠE JINDRY pod horní tyčku již byl krátký. Jihlava tak bere v zápase tři body a z posledních deseti utkání má již devátou výhru. Asistence: Dominik Adam.

60:53
    Jihlava v obrovském tlaku ostřeluje libereckou svatyni ze všech pozic, ale puk zatím za záda ležícího Nováka nedostala.

60:01
    Dukla je v plném počtu, hraje se čtyři na čtyři.

60:01

Ve třetí třetině se nejprve dostala Dukla znovu do vedení, v devětačtyřicáté minutě využil přesilovku Josef Vrátný. Hosté ale čtyři minuty před koncem srovnali zásluhou Jana Šíra a měli poté i příležitosti k strhnutí tří bodů na svojí stranu, ale nestalo se tak.

60:00

59:44
    Milan Strnad vyhazuje přes všechny čáry.

59:34
    Liberec svírá Jihlavu před její brankou a domácí se horko těžko brání tlaku Bílých Tygrů.

58:28
    Domácí se osvobozují a posílají puk k brance Nováka.

58:19
    Pokus Patrika Šípa kryje Škarek bezpečně ve své lapačce.

58:01
    Oddechový čas domácí střídačky.

58:01
    Jiří Slabý (JIH) před brankou krosčekoval neobsazeného Patrika Šípa a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 2-4.

57:17
    Zakázané uvolnění Liberce, toto byla nepřesnost v hostující rozehrávce.

56:37
    Liberec nyní svírá pětici hráčů Dukly před brankou a domácí mají co dělat, aby odolali náporu Tygrů.

56:00
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno. Po boji před Škarkovou brankou ještě hosté neskórovali. Krátce na to se však dostal odražený puk mezi kruhy, kde byl JAN ŠÍR, jenž překonal padajícího gólmana Dukly ranou pod víko. Asistence: Jan Bednář.

55:40
    Liberečtí roztáčejí v útočném pásmu pořádný kolotoč, nyní vypadá obrana Dukly trošku rozhozeně.

54:09
    Akce Bilých Tygrů končí ofsajdem.

53:57
    Kdepak, Libereckým se vůbec nedaří dostat se před Škarka. Veškerá nahození sbírají jihlavští hráči.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 19. P. Slabý (Strnad), 26. Strnad (Habermann), 49. Vrátný (Strnad), 62. Jindra (Adam) – 13. Šíp (Chrtek), 30. Šíp (Bednář), 56. Šír (Bendář)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Šťastný) – Stark, P. Slabý, Havelka, Trávník, Habermann, Mareš, Zadina – Strnad, Jindra, Vrátný – P. Slabý, Adam, Musil – Hrbatý, Vala, Prokš – Kardoš. Trenér: Štěpán Moravec
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Kuhn) – Šuráň, Kunst, Charvát, Bednář, Aubrecht, Krejsa – Chrtek, Čermák, Šíp – Verbický, Šír, Mocek – Šafařovský, Kotyza, Bitman – Maťátko, Stratílek, Benda. Trenér: Milan Plodek

Rozhodčí: Homola – Žák, Capouch