Boston – Ottawa 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Nashville 6:7 (po pr.) | New Jersey – Philadelphia 5:2 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 6:1 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:4 (kon.) | Winnipeg – Toronto 5:1 (kon.)
Arizona – Columbus 6:3 (kon.) | Dallas – Minnesota 7:1 (kon.) | Vancouver – Detroit 4:1 (kon.)
San Jose – St. Louis 2:7 (kon.) | Carolina – Boston 2:1 (1:0 po s.n.) | Washington – Florida 4:3 (kon.)
Washington Capitals
4:3 (0:0, 3:2, 1:1)
Florida Panthers
Neděle 04.01.2015, 21:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Děkuji za pozornost a přeji co nejlepší vstup do pracovního týdne. (23:54:32)

1. Brooks Laich (WSH) 1+0
    2. Alexandr Ovečkin (WSH) 1+1
    3. Nick Bjugstad (FLA) 1+1

Ve velmi dobrém zápase vyhrávají domácí. Viděli jsme kvalitní utkání, které nabídlo sedm branek. Což vzhledem k tomu, že oba letošní vzájemné zápasy skončily 2:1 po nájezdech pro Washington, je velmi dobré a divácky atraktivní.

60:00

59:48
    Buly před brankářem Capitals. Bäckström úspěšnější.

59:40
    Puk v obranném pásmu Floridy, domácí vyhodili.

59:26
    Sudí přerušují hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Floridy.

Florida právě vstřelila branku!
    A je to gól. NICK BJUGSTAD vystřelil naprosto přesně, trefil mezírku v postoji brankáře Washingtonu a drama je na světě. Asistence: Aaron Ekblad.

57:45
    Prázdná branka hostů.

57:43
    Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před brankou Holtbyho.

56:59
    Capitals jsou v útočném pásmu, zdá se, že utkání v klidu dohrají a nepřipustí drama.

56:00
    Alexandr Ovečkin trefil tyčku branky Floridy. Čas do konce se krátí.

55:00
    Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Ne, že by to bylo v hokeji málo, jen si myslím, že při současné formě Holtbyho to budou mít střelci Floridy obtížné.

54:16
    Holtby vůbec neví, jak kotouč chytil.Lapačku zvedl v leže nad sebe a přímo tuto část výstroje trefil Brandon Pirri.

54:08
    Komerční přestávka. Celkově jsou domácí lepším týmem, nicméně v posledních minutách se, i díky přesilovce o dva hráče, dostávají do velkých šancí hosté. Gólman Washingtonu chytá spolehlivě.

53:05
    Aaron Ekblad střelou zápěstím našel jen beton Holtbyho.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 22. Ovečkin (Bäckström, Johansson), 33. Laich (Carlson, Orpik), 40. Alzner (Beagle), 46. Burakovski (Ovečkin, Hillen) – 24. Trocheck (Mitchell, Jokinen), 26. Olsen (O'Brien, Bjugstad), 59. Bjugstad (Ekblad.)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Hillen – Ovečkin, Bäckström, Burakovski – Brouwer, Kuznětsov, Johansson – Ward, Fehr, Laich – Wilson, Beagle, Chimera
    Florida Panthers: Luongo, 40. Montoya – Ekblad, Campbell, Kulikov, Mitchel, Olsen, O'Brien – Pirri, Bjugstad, Hayes – Boyes, Barkov, Bergenheim – Jokinen, Trocheck, Huberdeau – MacKenzie, Bolland, Upshall

Rozhodčí: Morton, Martell – Cherrey, Morin