Fehérvár – Znojmo 4:0 (kon.)
Fehérvár AV19
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 04.01.2015, 17:30 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • Erste Bank Young Stars League

Ode mě je to pro tuto chvíli již vše, přeji pěkný zbytek nedělního večera! (19:39:54)

Domácí dnes vítězí jasně nad svým soupeřem a to v poměru 4:0 a i nadále jasně opanují tabulku divize B základní části soutěže.

60:00

56:49

54:49
    Tomáš Hačeckÿ (ZNO) vyloučen za podražení. Přesilová pro domácí celek.

Dnešní utkání sleduje 280 diváků.

51:26
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ROBERT TAMAS SARPATKI. Asistence: Benjamin Nemes.

50:19
    Přesilová hra pro domácí.Hostépotrestáni dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě, menší trest odpyká Bronislav Fruhwirt (ZNO).

40:01

Čtyřicet minut dnešního zápasu je již minulostí a zatím to nevypadá, že by mohli hosté zopakovat listopadovou cennou výhru nad svým dnešním soupeřem, skóre je totiž značně příznivější pro domácí hokejisty. V hokeji je ale možné vše a tak společně s námi sledujte vývoj utkání i ve třetí třetině, která začne přibližně v 19:01.

40:00

39:20
    Přesilové hry dnes zatím nemají využití a stejně tak je tomu i teď, Znojmo je kompletní.

37:20
    Vyloučení na straně Znojma, Michael Mandát (ZNO) inkasuje menší trest za podražení.

33:44
    Hra v menším počtu hráčů na ledě změnu skóre nepřinesla a tak se po dvou minutách oba provinilci vrací na ledovou plochu.

31:44
    Ze hrubost vyloučeni souběžně Laszlo Pados (FEH) a Michal Pospíšil (ZNO). Dvě minuty se bude hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách.

28:28
    Krátce před polovinou základní hrací doby navyšují domácí hokejisté své vedení na tři branky, gólový zápis si připisuje PETER VINCZE! Asistence: Benjamin Nemes a Ferenc Kocsis.

25:39
    Ale ani hosté nedokázali přesilovku využít, domácí hrají v plném počtu.

23:39
    Početní výhoda pro znojemské orly, Daniel Szabo (FEH) vyloučen za podražení.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 2. Szabo K. (Lengyel), 16. Pillok (Sarpatki, Reisz), 29. Vincze (Nemes, Kocsis), 52. Sarpatki (Nemes)

Fehérvár AV19: Kornakker (Bors) – Korbuly, Szabo D., Vokla, Pados, Arany, Lengyel, Pracser, Takacs – Pillok, Reisz, Sarpatki – Kocsis, Nemesz, Vincze – Szabo K., Mazzag, Hamvai – Szasz, Balogh, Varga.
    HC LERAM Orli Znojmo: Us (Bača) – Pospíšil, Mandát, Salát, Švanda, Koňařík, Nahodil – Račický, Zajíc, Synek – Hačecký, Krcho, Forman – Fruhwirt, Lander, Svatuška.

Rozhodčí: Varjú – Somos, Muzsik