Omsk – Kazaň 3:2 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 3:6 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 6:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Toljatti – Novokuzněck 6:3 (kon.)
Jaroslavl – HC Slovan 0:2 (kon.) | Atlant – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Záhřeb 2:3 (po pr.) | Soči – Minsk 2:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Sobota 10.01.2015, 15:00 • Arena 2000 • KHL

Já se s vámí loučím a přejí vám hezký zbytek dne. (17:19:22)

Slovan zvítězil 0:2 na půdě Jaroslavli. Po vyrovnané první třetině, ovládl druhou třetinu Slovan a 37 sekund před koncem druhé třetiny se Slovan ujal vedení po brance Netíka, a na začátku třetí třetiny navýšil vedení Hudáček a Slovan si již vedení pohlídal a skore se tak jíž neměnilo.