Omsk – Kazaň 3:2 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 3:6 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 6:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Toljatti – Novokuzněck 6:3 (kon.)
Jaroslavl – HC Slovan 0:2 (kon.) | Atlant – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Záhřeb 2:3 (po pr.) | Soči – Minsk 2:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Medveščak Záhřeb
Sobota 10.01.2015, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Utkání je u konce. Bonusový druhý bod si nakonec odváží Záhřeb zásluhou Jamese Wrighta!

Robert Kousal (CEC) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:56

To je z mé strany vše a u dalšího utkání se těším brzy nashledanou! (17:28:20)

61:59
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Medeščak rozhoduje v prodloužení. Prosazuje se JAMES WRIGHT! Asistence: Geoffrey Kinrade.

60:01

Třetí třetina nabídla velkou snahu Záhřebu o vyrovnáno, to se jim vyplatilo v 58. minutě, kdy se trefil Bill Thomas, který poslal utkání do prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

57:31
    Viťaz si bere oddechový čas.

57:31
    A je vyrovnáno! Necelé tři minuty před koncem vyrovnává BILL THOMAS! Asistence: Andrew Hutschinson.

54:16
    Další nepovedená přesilovka hostů. Mamin je zpět na ledě.

54:01
    Afinogenov přestřeluje branku.

53:49
    Robert Kousal se teď dostal ke střele, ale proti té zasáhl výborně Heeter.

53:12
    Hostům se zatím přesilovka příliš nedaří. Viťaz už dvakrát vyhodil.

52:16
    Další přesilovka pro Záhřeb! Vyloučen je Maxim Mamin.

49:56
    Robert Kousal posílal pas na Cyganova, ten ale v dobré pozici minul.

49:24
    Čas se krátí a hosté začínají být nervózní. Navíc Lisutin dnes chytá bezchybně.

45:12
    Od modré pálil Porseland, ale Heeter drží naděje Záhřebu.

44:02
    Přesilovka se Záhřebu příliš nepovedla, Viťaz je v plném počtu.

42:02
    Roman Kudinov je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 17. Soloduchin (Seleznjov, Kučerjavenko), 29. Kuřerjavenko (Semjonov, Soloduchin) – 10. Pelletier (Leino, St.Pierre), 58. Thomas (Hutschinson), 62. Wright (Kinrade)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Säteri) – Porseland, Vasčenko, Semjonov (A), Seleznjov, Grebeškov (A), Kudinov, Lysenko – Cyganov, Kousal, Kempe – Soloduchin (C), Koroljov, Kučerjavenko – Vyglazov, Šitikov, Jakubov – Mamin, Kokšarov, Afinogenov
    Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Martinovič, Carle (A), Flood, Morrisonn, Popovič (C), Hutchinson, Kinrade – Glumac, Murray (C), Perkovič – Leino, Pelletier, St.Pierre – Thomas, Bjorkstrand, Hedberg – Segal, Wright, McLean

Rozhodčí: Kiseljov, Oskirko – Dedjulja, Goljak