Kladno – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Šumperk – Havířov 1:2 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:0 (kon.)
Chomutov – Most 1:2 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 5:2 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 4:2 (kon.)
Rytíři Kladno
6:1 (4:1, 0:0, 2:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 10.01.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

Od první třetiny branky dlouho nepadaly. Diváci se dalších dvou branek dočkali až v samotném závěru, kdy Kladno udeřilo dvakrát během minuty a půl. Ústí tak znovu odchází z debaklem 1:6. (18:08:53)
    Jan RUDOVSKÝ - 6:1
    Utkání můžete sledovat živě zde.

60:00

59:27
    Pitule byl sám před Petráskem a Kladno mohlo přidat další branku. Nestalo se, neboť Petrásek se roztáhl v brankovišti a pokus kryl.

58:41
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Asi nejhezčí branka dnešního zápasu. Kaberle od mantinelu chytrou nahrávkou vyřadil ze hry tři bránící hráče. Horna poté nahrávkou našel JANA RUDOVSKÉHO a tomu nezbývalo nic jiného, než trefit poloprázdnou branku. Asistence: Tomáš Horna, Tomáš Kaberle.
    David STACH - 5:1

57:05
    Zatímco hosté odjeli střídat, domácí na poslední chvíli vyčistili útočné pásmo. DAVID STACH tak mohl nerušeně vjet do obranné třetiny Slovanu a přesnou ranou zařídit pátou trefu Kladna. Asistence: Jan Jaroměřský.

56:19
    Kloz byl za obranou Kladna, jenže přihrávku se mu nepodařilo zpracovat.

54:44
    Oba dva si spolupráci zopakovali a hostující brankář tentokráte výborně zakročil, když Rudovský z brankoviště usměrnil kotouč na branku.

54:18
    Dragoun přenechal puk Rudovskému, který málem zaskočil Petráska ranou z ostrého úhlu.

53:27
    Baránek se dostal mezi kruhy k nebezpečné střele. Lukáš stihl zasáhnout vyrážečkou.

53:01
    Středočeši dostali puk k Petráskovi.

52:31
    Kaberle vyhazoval puk středem, ale ústeckým hokejistům se podařilo puk udržet v pásmu.

51:29
    Hosté dostanou stejnou výhodu. Tomáš Redlich (KLA) – 2 minuty za sekání.

51:05

50:16
    Přenesli jsme se do poslední desetiminutovky utkání. Přesilová hra tentokráte Kladnu příliš nevychází.

49:19
    Tenkrát dostal nahrávku mezi kruhy, ale kolem něj byli tři obránci a forvard Kladna byl bez šance.

49:05
    David Merta (UNL) dostává dvě minuty za hákování.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 4. Horna, 15. Kaberle (Rudovský, Dragoun), 19. Tenkrát (Stach), 20. Kindl (Strnad), 58. Stach (Jaroměřský), 59. Rudovský (Horna, Kaberle) – 3. Roubík (Kolafa)

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Klouček, Kaberle, Lukáč, Růžička, Zeman, Jaroměřský – Rudovský, Dragoun, Horna – Eberle, Pitule, Hořava – Bahenský, Stach, Tenkrát – Strnad, Kindl, Redlich.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý, Zdvořáček – Rod, Roubík, Tůma – Merta, Kloz, Baránek – Vávra, Hanzl, Budínský – Gengel, Řídel, Pořický.

Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl