SK Karviná – Opava 5:3 (kon.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 3:0 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 6:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Děčín 4:5 (po pr.) | Kolín – Klatovy 9:3 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Pelhřimov 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 5:3 (kon.) | Trutnov – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 3:2 (po pr.)
Jindř. Hradec – Tábor 2:6 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
7:4 (2:0, 1:2, 4:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 10.01.2015, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Skončilo nám další druholigové utkání. Hostující Pelhřimov tahal celé utkání za kratší konec. Domácí se dostávali vždy do vedení, ale hosté nesložili zbraně a vždy se dostali na dostřel. Rozhodující byla branka Daniela Vlacha, který posunul Vrchlabí do dvoubrankového vedení 5:3. S konstatováním, že domácí Stadion Vrchlabí poráží Lední Medvědy z Pelhřimova 7:4, se s Vámi loučím. (20:16:33)

60:00

59:30
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí přesilovou hru využili. Svůj premiérový gól v druhé lize vstřelil JAN KADAVÝ, který mířil od modré přesně střelou tahem a propálil Čekala mezi rukou a betonem. Asistence: Daniel Vlach.

58:52
    Při brance Filipa vhodili hosté hokejku ze střídačky na led. Dvouminutový trest odsedí Bohumil Svoboda.

58:52
    Je rozhodnuto. Ke kotouči se dostal MARTIN FILIP, který ho pohodlně dovezl do branky a zajistil tak body pro domácí Stadion. Asistence: Tomáš Šťastný.

58:32
    Hosté hrají se šesti hráči v poli.

58:21
    Oddechový čas pro HC Lední Medvědi Pelhřimov.

58:21
    Lední Medvědi si komplikují situaci. Na trestnou lavici usedá Pavel Srdínko, který je vyloučen na dvě minuty za sekání.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:26
    Neužil kryje další pokus Filipa Kasalého z levé strany. Tentokrát si poradil domácí brankář vyrážečkou.

56:35
    Medvědi mají kotouč na svých hokejkách, ovšem v obranném pásmu.

55:31
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    O drama je postaráno. Další přesilovou hru využil střelou od modré TOMÁŠ MEČIAR, jehož dělovka skončila v domácí síti. Asistence: Filip Kasalý.

55:11
    Na dvě minuty je vyloučen hostující Třetina na dvě minuty za sekání a na straně domácích je vyloučen Skočovský za stejný prohřešek.

53:57
    Tomáš Bláha podrazil svého protihráče a odchází na trestnou lavici. Bude následovat přesilová hra pro Pelhřimov.

52:33
    Pro hosty mohlo být ještě hůř. Patrik Fořt byl sám před Čekalem, kterého nedokázal bekhendovým pokusem překonat.

52:19
    Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho. Bláha měl kotouč na pravé straně a posunul ho na volného DANIELA VLACHA, který svou kličkou uspěl a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Tomáš Bláha.

52:07
    Lapačkou kryje pokus Hadravy pozorný Neužil.

51:08
    Před brankou domácích se zjevil s kotoučem jeden z hostujících hráčů, jehož pokus skončil pouze vedle levé tyče branky Stadionu.

50:27
    Hokejisté vrchlabského mužstva se snaží rychle odskočit o dvě branky, což se jim díky pozorné obraně Medvědů nedaří.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 3. Fořt (Urban), 8. Jirků, 26. Bláha (Matějka, Vlach), 50. Šťastný (Jakubec), 53. Vlach (Bláha), 59. Filip (Šťastný), 60. Kadavý (Vlach) – 28. Dominik Kasalý, 29. Mečiar (Hadrava), 49. Beneš (Třetina), 56. Mečiar (Filip Kasalý)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Skočovský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč – Jakubec "C", Filip, Šťastný, Bláha, Jirků, Vlach, Matějka, Urban, Fořt, Oppelt, Srnský
    Trenér: Josef Řeháček

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Jelínek, Dominik Kasalý, Mečiar, Srdínko, Filip Kasalý, Tolkner, Třetina, Kadlec, Beneš, Votápek "C", Hadrava, Kopic, Svoboda
    Trenér: Ivan Padělek

Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch