SK Karviná – Opava 5:3 (kon.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | Nový Jičín – Břeclav 3:0 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 6:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Děčín 4:5 (po pr.) | Kolín – Klatovy 9:3 (kon.)
Vsetín – Přerov 1:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Pelhřimov 7:4 (kon.)
Kobra – Bílina 5:3 (kon.) | Trutnov – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 3:2 (po pr.)
Jindř. Hradec – Tábor 2:6 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:5 (3:3, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Děčín
Sobota 10.01.2015, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Západ

Nejlepší hráči utkání:

Jan Kment (DEC) a David Horký (MBU) (19:28:16)

63:50
    Děčín právě vstřelil branku!

Po přihrávce Haška rozhoduje utkání tečí před gólmanem JAN FILIPOVSKÝ. Asistence: Jaroslav Hašek

63:17
    Hostující hráč evidentně nedovoleně bránil domácího hráče a poté další hostující útočník srazil v brankovišti domácího gólmana. Rozhodčí mlčí

63:06
    Domácí mohli jít do brejku, vše zkazila nepřesná přihrávka

62:27
    Zakázané uvolnění hostů

61:23
    Chyby domácích obránců, před Šťastným sám Kuchyňka. Domácí brankář ramenem vyrazil nad branku

60:37
    Vorláb nabízel puk před branku, ale u spoluhráčů zůstal nepochopen

60:01

Po 60 minutách se o vítězi nerozhodlo. Domácí na úvod třetí třetiny vyrovnali, ale vítěznou branku již nevstřelili. Naopak díky vyloučení ke konci třetiny bránili nerozhodný výsledek. Na řadu přichází pětiminutové prodloužení.