Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Třinec – Pardubice 8:0 (kon.)
Sparta – Liberec 3:4 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 7:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 3:2 (po pr.)
HC Plzeň – Vítkovice 1:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
HC Kometa Brno
Sobota 10.01.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

Dobrý začátek, špatný konec. Boleslavští hokejisté šli v zápase s Kometou Brno sice do vedení, nezvládli ale třetí třetinu, ve které mohli sahat alespoň po bodu. Na kolena je srazily hlavně fauly, však také Kometa dala rozdílový gól v dvojnásobné přesilovce.

Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek dne. (14:47:05)

60:00

59:56
    Podsedníček (MBL) ještě fasuje 2 minuty za zdržování hry a Tůma (MBL) následně 10 minut za protesty.

59:50
    A ještě se to neobejde bez vyloučení. Motloch (MBL) – 2 minuty, sekání.

59:43
    Dohrává se před brankou Komety.

58:57
    Růžička je zpátky v brance, je rozhodnuto.

58:56
    Kometa právě vstřelila branku!
    Všechno marné, prázdnou klec nakonec trefuje RADIM ZOHORNA. Asistence: Rostislav Šnajnar, Silvester Kusko.

58:49
    Jenže Kometa otáčí hru a všichni Boleslavští musí rychle zpátky.

58:29
    Bruslaři vybojovali vhazování v útočném pásmu a odvolávají brankáře!

57:53
    Jedovku Zohorny čapá Růžička do lapačky a okamžitě rozehrává.

57:20
    Kotala se natahoval, seč mohl, ale kotouč do branky přes Jekela neprocpal.

55:57
    Boleslavští toho teď směrem dopředu moc nepředvádějí, nahonem se musel vracet Kurka, aby zlikvidoval šanci Boltvana.

54:57
    Na Šnajnarovo nahození od modré nikdo z Brněnských nereagoval a kotouč končí v rohu kluziště.

53:50
    Ďurač si klepal o přihrávku a vzápětí pálil. Jekel vyráží prudkou střelu vyrážečkou.

53:15
    Boleslav musí mnohem víc otevírat svá zadní vrátka a je to znát i na hře Komety. Růžička má teď mnohem víc práce.

51:59
    Kotala střílel z první, míjí!

51:30
    Kotala vyrazil sám na zteč, ale byl sám.

50:43
    Další nepříjemnost, tentokrát se po dohrávce u mantinelu horko těžko zvedá Pořízek.

49:51
    Bernad se zvedá a na střídačku odjíždí po svých. Snad to nebude nic vážného.
    GSA

Zdena Bobková

Branky a nahrávky: 13. Bernad (Šťáva, Pätoprstý) – 20. Dvořák (Král, Garčic), 49. Zohorna (Kusko, Kupčík), 59. Zohorna (Šnajnar, Kusko)

BK Mladá Boleslav: Růžička – Tůma, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Poljanyčka, Kotala, Pätoprstý, Podsedníček, Brzák, Pořízek, Ďurač, Sedmík, Motloch, Volf
    HC Kometa Brno: Jekel – Vágner, Cívka, Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Šnajnar – Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Nohel, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald.

Rozhodčí: Vokřál – Krátký, Svoboda