Olomouc – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Zlín 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 4:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 1:7 (kon.) | Č. Budějovice – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Slavia – Sparta 3:4 (po pr.)
K. Vary – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Havířov – Letňany 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – HC Litvínov 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Plzeň – Liberec 6:2 (kon.) | Písek – Kladno 1:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Olomouc
4:3 (3:2, 0:1, 0:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 10.01.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu

Konec zápasu. (14:13:57)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    DOMINIK MAREK ke svému zásahu z první třetiny přidává i vítězný nájezd. Olomoucká série vítězství už se tak natáhla na sedm zápasů.

3. série
    2:1
    Šoustal chytá a Mora vítězí!

3. série
    2:1
    Bekhendový pokus Dominika Marka končí v brance!

2. série
    1:1
    Ryparova střela šla jen do betonu brankáře Šoutala.

2. série
    1:1
    Škoda zkusil tzv. ruský blafák. Jeho dělovka se ale do branky nevlezla.

1. série
    1:1
    Musliu Kroni se také zaskvěl. Jeho přesná rána šla pod víko olomoucké klece.

1. série
    1:0
    Matic Jeklič načal sérii nájezdů pěknou střelou nad Kroftovu vyrážečku.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pět minut nastaveného času nerozhodlo, jde se na nájezdovou loterii!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:05
    Probíhá poslední minuta prodloužení, obě mužstvo už jsou navíc v plném počtu.

63:17
    Hra ve třech zatím více svědčí hostujícímu celku, Šoustal teď zachránil svůj tým výborným zákrokem.

62:05
    Olomoučtí už se hnali do přečíslení. Jenže rozhodčí akci zastavil svým hvizdem. Za brankou se totiž do sebe pustili Jan Klvaňa (OLO) a Jan Prokop (MBL). Oba vyfasovali dvě minuty za hrubost.

61:15
    Dominik Skořepa nedostal před brankou dostatek prostoru k zakončení, následně puk přikryl pod svou lapačku brankář Šoustal.

60:35
    MIroslav Kuba vyhodil kotouč až za branku Krofty, mladoboleslavský tým musí s další akcí začínat ze své třetiny.

60:01

Ve třetím dějství branka nepadla, proto se musí rozhodnout v nastavené pětiminutovce, nebo následně v samostatných nájezdech.

60:00

David Jahoda

Branky a nahrávky: 1. Husták, 15. Husták (Jeklič, Marek), 16. Kuba (Hajšman), rozh. náj. Marek – 5. Straka (Řečinský, Skořepa), 20. Vaníček (Dančišin, Kalaš), 33. Kalaš (Vaníček, Dančišin)