po s.n. (1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
HC Junior Mělník
Sobota 10.01.2015, 11:00 • Zimní stadion v Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov; • Regionální liga mladšího dorostu

Zápas skončil po samostatných nájezdech, které rozhodly jasně. První na branku útočili domácí. Trenéři Slovanu vyslali Sebastiana DÖRNERA, kterému se podařilo gólmana Junioru prostřelit přesně. Tento gól byl první a zároveň i poslední, jenž byl v nájezdech k vidění. Slovan Ústí nad Labem si tak za toto střetnutí připisuje do tabulky dva body a umístil se v horní polovině tabulky soutěže.

Konečný stav: 4:3 sn

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Přeji Vám hezkou sobotu. Tereza Košťálová (13:39:36)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Ústí nad Labem.
    Autorem vítězné branky je SEBASTIAN DÖRNER.

Samostatné nájezdy začínají.

Šedesát minut nerozhodlo o vítězi zápasu. Mělníku se zásluhou Zdeňka MRÁZE podařilo vyrovnat a Slovan už góla vstřelit nedokázal. Oba týmy se nyní připravují na samostatné nájezdy, které začnou za malou chvíli. Samostatné nájezdy začnou domácí.

52:25
    Ondřej Chmela (UNL) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

44:15
    Mělník právě vstřelil branku! Využitá přesilovka! Autorem branky je ZDENĚK MRÁZ. Asistence: David Litera.

42:51
    Tomáš Čermák (UNL) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

40:01

Co se týče druhého dějství, tak tam byli úspěšnější hosté. Domácí si ale vedení vzít nenechali a stále vedou zásluhou Pavla GOTTFRIEDA o jeden gól. Za Mělník se prosadil u obou vstřelených branek Jakub ŠÍPEK a šance na jejich vítězství se pomalinku zvyšuje.

Stav po druhé třetině: 3:2.
    Vyloučení ve druhé třetině: 0:0.
    Celkem vyloučení v zápase: 0:1.

40:00

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 15. Štěpánek (Dörner, Veselý), 20. Janoušek (Šindelář, Dörner), 35. Gottfried (Harkabus), rozh. náj. Dörner – 30. Šípek (Mráz, Litera), 35. Šípek (Cicvárek), 45. Mráz (Litera)