Rádio Krokodýl Brno – VŠB-TU Ostrava 4:4 (kon.) | Volfířov – Ž. Vlci Brno 4:8 (kon.)

Agromeli Brno právě vstřelilo branku!
    Neskutečná reakce LUĎKA PROCHÁZKA, který pohotově a velice rychle tečoval pas od Outraty! Je tak srovnáno.

40
    Posledních 35 sekund před koncem si domácí berou timeout.

39
    Poslední minuta a Agromeli se marně snaží překonat obranu Ostravy.

36
    Mica elegantně zpracoval balon z levé nohy na pravou, udělal dva kroky a vypálil asi dva metry od pravé tyče.

33
    Ostrava právě vstřelila branku!
    FILIP VESELÝ se exekuce desítky zhostil na výbornou a obrací skóre utkání! Jen pro zajímavost, domácí naposledy vstřelili branku v 17 minutě a na bránu vystřelili tento poločas jen jednou!

33
    Hosté budou zahrávat desetimetrový kop.

31
    A je srovnáno! JAN MANĎÁK prostřeluje Sýkoru a na tabuli nám svítí vyrovnaný stav!

30
    Nakonec to vypadá ještě na pěkně dramatickou koncovku. Agromeli i Ostrava mají spousty šancí a atmosféra houstne.

27
    Výborný volný přímý kop předvedl FILIP TOMÁŠEK, který šel do pole místo Myšky. K přímáku z pravé strany se postavil a obstojně zakončil k levé tyči.

27
    Ostravští při každém získaném balonu odvolávají z branky Myšku, jiná možnost už v závěru třetí čtvrtky zápasu není.

25
    Na fauly 2:2.

25
    Zadní linie Agromeli zásobuje své útočníky centry před branku k tečování, čehož dobře využívá například Mica.

24
    Outrata – Veselovský – Procházka. Toto útočné trio nadělalo Ostravské obraně nemalé potíže.

23
    Žlutou kartu dostává Blahut (FC VSK VŠB TU Ostrava).

22
    Ostrava se po přestávce a vstřeleném gólu mírně zvedla a je alespoň na krátkou dobu tvůrcem hry.

21

20
    Která se vyplácí! JAN MANĎÁK pouze dorážel balon, který vyslal Maleňák.

Ondřej Smejkal

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 4. Outrata (Procházka), 5. Mica (Veselovský), 16. Matyska (Nedělník), 40. Procházka (Outrata) – 20. Manďák (Maleňák), 27. Tomášek, 31. Manďák (Kelnar), 33. Veselý

Karty:   20. Ma (AGB) – 23. Blahut (OVA)

FC Rádio Krokodýl Brno: Sýkora – Mica, Vrána, Nedělník, Nosko, Outrata, Procházka, Veselovský, Matyska, Kubica
    VSK VŠB-TU Ostrava: Myška – Pospíšil, Blahut, Kalmus, Tomášek, Polášek, Maleňák, Veselý. Kelnar, Krzemieň, Manďák