Tiradores Ústí n/L – Italové Ústí n/L 4:7 (kon.)
FC NY Tiradores Ústí nad Labem
4:7 (1:3)
Italové Ústí nad Labem
Pátek 16.01.2015, 19:30 • hala, Gymnázium Jateční, Jateční 22, Ústí nad Labem • Ústecký krajský přebor

Zápas skončil za stavu 4:7. Nutno podotknout, že oba týmy byly silné. Italové měli mnoho faulů, ale vítězství to nebránilo. Tiradores se začalo prosazovat až ve druhém poločase, když už bylo pozdě. Hosté si odnášejí zasloužené tři body.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Tereza Košťálová (20:43:16)

48:08
    FC Tiradores Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    JAROSLAV MALÍK si s míčem na útočné části hřiště věděl rady, jelikož sám bez asistování prostřelil obávaného Jakuba Císaře z třetiny hřiště čistě. Bez asistence.

46:03
    Italové právě vstřelili branku!
    Adept na červenou kartu Jan Kubaška se prosazuje při dalším gólu Italů. Nahrál JIŘÍMU STRNADOVI, který prostřelil z pravé strany Skálu přesně. Asistence: Jan Kubaška.

44:24
    MICHAL CULEK opět v akci a připisuje hattrick. Za pomoci od Petra Bartáka na ofenzivní polovině, už Italové utíkají o tři branky. Asistence: Petr Barták.

42:07
    ZOLTÁN MODÓSZKI si stoupl k pravé tyči a čekal na přihrávku od Petra Bartáka. Čekání se vyplatilo, protože opět Italové utíkají o dvě branky. Asistence: Petr Barták.

41:15
    Petr Koleček opět pomohl při skórování svého týmu. Lehkou přihrávkou VÍTOVI JANGLOVI poslal míč před brankoviště a ten Jakuba Císaře snadno prostřelil. Asistence: Petr Koleček.

39:49
    Roman Podrazil přihrál Jiřímu Strnadovi, který z levé strany před svatyní prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Roman Podrazil.

39:09
    Z těsného předbrankového prostoru viděl PETR KOLEČEK příležitost ke skórování, které hned využil.

37:20
    Jangl vyslal míč k bráně, kde stál Koleček. Jeho střela ale ničemu nepomohla a míč skončil za bránou.

35:24
    Kubaška v těsné blízkosti kopl míč Strnadovi, jeho dělovku ale Skála vychytal a míč poslal mimo.

33:45
    Hra pokračuje, ale Tiradores začíná útočit a usazuje se polovině hřiště.

32:19
    Po dlouhých dohadech, zda Jan Kubaška inkasuje červenou kartu od rozhodčího, byl červený kartónek po konzultaci obou sudích odvolán. Domácí se bouří.

30:40
    Jakubec vystřelil, ale trefil pouze brankáře, který míč poslal ke stropu.

28:38
    Strnad vystřelil k levé tyči, ale Skála tu dnes předvádí skvělé brankářské zákroky.

26:41
    I ve druhé pětadvacetiminutovce jsou vidět spíše větší šance pro Italy. Tiradores ale rozhodně flintu do žita nehází.

25:01

Tiradores sice otevřelo skóre sedm minut před koncem šesté minuty, to ale na vítězství v prvním poločase nestačilo. Italové se začala bránit a výhru si rozhodně nechtějí nechat ujít. Domácí sílu mají, ovšem hosté jsou o něco málo aktivnější.

Stav po prvním poločase: 1:3.

Tereza Košťálová

Branky: 6. Adamec (Koleček), 40. Koleček, 42. Jangl (Koleček), 49. Malík – 7. Culek (Kubaška), 14. Podrazil (Kubaška), 25. Culek (Strnad), 40. Strnad (Podrazil), 43. Modróczki (Barták), 45. Culek (Barták), 47. Strnad (Kubaška)

Karty:   17. Brož (TIR), 19. Jakubec (TIR) – 13. Kubaška (ITL)

FC NY Tiradores Ústí nad Labem: Skála (Vršínský) – Koleček, Jakubec, Švanda, Brož – Adamec, Malík – Jangl, Pertl – připraven Kapoun. Trenér: Daniel Brzák.
    Italové Ústí nad Labem: Císař – Podrazil, Kubaška, Modróczki, Barták – Strnad, Culek – Pokorný, M. Novák. Trenér: Roman Podrazil.

Rozhodčí: Mikan, Kamínek